FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oryginalny projekt domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 9:52 am    Temat postu: Oryginalny projekt domu Odpowiedz z cytatem

Chcemy w tym roku rozpocząć budowę domu. Zastanawiamy się teraz nad opowiednim projektem. Chcielibyśmy coś nietypowiego i nie wiemy za bardzo do kogo powinniśmy się z tym zgłosić. Widziałam, ze tutaj http://www.palladium.com.pl/ wykonują bardzo fajne projekty mieszkań i domów. Sądzicie, że warto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie warto wybrać porządne biuro architektoniczne które będzie w stanie stworzyć piękny projekt dopasowany do Waszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby cieszyć sie pięknym domem przede wszystkim musicie dostać odpowiedni projekt wnętrz (tu Wam wykonają go nawet w 3D - Pixels projektowanie wnętrz). W takim projekcie powinno być uwzględnione to co Wam się podoba wizualnie, ale również to, co będzie praktyczne i funkcjonalne. Ważne, żeby dobrze wytłumaczyć projektantom co lubicie i czego oczekujecie od swojego domu.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zamawialiście projekt domu? Ja trafiłam na https://www.mgprojekt.com.pl/oszust i zastanawiam sie nad projektem stamtad. Razem z mężem mamy już dość mieszkania w bloku i chcielibyśmy jak najszybciej rozpocząć budowę. Możecie mi powiedzieć co trzeba załatwić przed budową? Działkę już mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto postawić na tą ofertę. Przy czym jeżeli jeszcze dzisiaj zdecydujecie się na zakup projektu MG Projekt, możecie skorzystać z 20-procentowej zniżki, więc nie ma na co czekać, czas realizować swoje marzenia o własnym domu:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma być to piękny i trwały dach na lata to również jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru dobrej jakości dachówki, która na pewno wytrzyma dłużej i co ważne również będzie się pięknie prezentowała przez lata. W moim przypadku Braas zdaje egzamin w każdym aspekcie i mam nadzieję, że u Was również okaże się dobrym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matylda121
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:47 am    Temat postu: garderoba Odpowiedz z cytatem

Jeśli robisz projekt domu, to duzo wcześniej uwzględnij w nim projekt dodatkowej garderoby. TAkie rozwiązanie jest możlwie chyba dzięki wykorzystaniu ściany mobilne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzieliście już nowości Mg projekt https://www.mgprojekt.com.pl ? Jak nie, to czas najwyższy, bo naprawdę są niezłe. Mnie się bardzo spodobał projekt Oszust. Ten dom wygląda jak marzenie. Naprawdę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel3466
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano znalazłem bardzo ciekawą stronę internetową http://domwyposazenie.pl/ .Na tej stronie naprawdę jest dużo artykułów o domach.Tak uważam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać, że jeśli chodzi o wybór dobrej jakości pokryć dachowych to zdecydowanie wygrywa dachówka, która jest barwiona w masie co pozwala zachować piękny kolor i trwałość na długie lata ( w tym objęta jest 30 letnią gwarancją u Braas). A oprócz droższych ceramicznych są również tańsze i również dobre dachówki betonowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna.wilczur80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2020 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z usługi aranżacji domu przez Internet. https://senkoart.pl/projektowanie-domu-online/ Podpinam linka, być może ktoś skorzysta. Cool Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bfay
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swój inny plan na projekt domu, najważniejsze aby podobał się domownikom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ophelia28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zaczerpnąć pomysłu na dom u odpowiednich fachowców, którzy znają się na tej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów do zabezpieczenia swoich fundamentów to na pewno warto zwrócić uwagę na System Bezpieczny Fundament Icopal który zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. O czym również warto wspomnieć jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 284

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz nietypowego, nowoczesnego projektu domu to koniecznie rzuć okiem tu https://projektyzwizja.pl/. Ta pracownia ma świetne moim zdaniem projekty, dokładnie w takiej stylistyce, jak szukasz. Są projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem. Myślę, że bez problemu znajdziesz u nich coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy