FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Parasol ogrodowy czy namiot?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 5:35 pm    Temat postu: Parasol ogrodowy czy namiot? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio porównywałam sobie obie opcje i wychodzi, że są do siebie zbliżone cenowo.
Co sprawdzi się lepiej: namiot czy parasol ogrodowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że z namiotem będzie więcej zachodu. Trzeba go rozkładać a na zimę znowu złożyć i schować. Jeśli przyjdzie jakaś wichura, może ci go podrzeć. Parasol ogrodowy możesz złożyć albo rozłożyć szybko, w zależności od potrzeb.
Tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/parasole-ogrodowe mają sporo ciekawych modeli.
Takie parasole ogrodowe mogą mieć dużą średnicę i zapewniać tyle samo cienia, co namioty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zastanów się nad markizą tutaj możesz kupić http://www.dopler.pl/ . Potrzebna to rozwijasz, nie potrzebna zwijasz. Największy atut to, że nie zajmuję nie potrzebnie miejsca. Moim zdaniem o wiele wygodniejsze niż namiot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawaler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parasol rzeczywiście jest wygodniejszy i poręczniejszy niż namiot. Więcej roboty ze składaniem, rozkładaniem, przechowywaniem... Dobrym pomysłem rzeczywiście jest markiza, jeżeli masz możliwość i sposobność, żeby to zamontować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zapominalski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie tam namiot ? Nikt się w dzieci nie będzie bawił. Teraz jak ktoś już coś stawia to zwykle właśnie sobie stawia po prostu taki namiot bo ten parasol jest o wiele lepszym i pewniejszym wyborem zamiast tego słabego namiotu..Jak będzie padał deszcz to ochrona zawsze będzie lepsza z parasolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dexytkar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Budy

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowałbym się na parasol ogrodowy, wydaje mi się o wiele praktyczniejszy niż namiot, nie wiem jednak o jaki dokładnie namiot tutaj mogłoby chodzić, bo można kupić coś w rodzaju pawilonu ogrodowego np. z poliestru - "dach na podpórkach" który nieźle się nadaje na imprezy urządzane na zewnątrz i wcale nie jest taki skomplikowany w obsłudze Smile
_________________
idzie idzie! lato!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 127

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parasol jest bardziej klimatyczny, lepiej sie prezentuje, namiot jest za duży. Może pooglądaj jak jedno i drugie prezentuje się w warunkach zwykłych ogrodów: http://sprzedajemy.pl/dom-i-ogrod/ogrod . Tutaj możesz zobaczyc zwykłe zdjęcia, nie podrasowane, takie które najlepiej obrazują co i jak sie prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej jakąś altankę drewnianą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lukrecja82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy po co Ci taki parasol czy namiot?? Parasol jest bardziej mobilnym urządzeniem. Jeśli ma to być w jednym miejscu na stałe to zamiast namioty postawiłbym altankę. Wytrzyma więcej niż taki namiot. Nie trzeba się martwić że silniejszy wiatr rozwali nam poszycie namiotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izydor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parasol. Zdecydowanie parasol. W namiocie jest duszno, nikt nie wytrzyma tam na dłuższą metę... poza tym po pewnym czasie i to stosunkowo krótkim, zalęga się tam wszelkie ogrodowe robactwo, także szału tez nie ma... A parasol otwierasz - zamykasz: cień, wygoda i przewiew:-) Za parasolem jestem ja:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greepi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że to zależy od kilku czynników. W pewnych wypadkach (w większości) lepszy będzie parasol, ale jeśli jest na tyle miejsca i komponuje się to jakoś w ogrodzie to taki otwarty namiot też ma swoje plusy, choćby zdecydowanie większą powierzchnię osłaniającą od słońca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MajkasS
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardziej podobają mi się ogromne parasole, ale w namiocie możemy dopiąć ściany i dzięki temu wiatr nam nie wieje po plecach. U siebie mam prawie 4m parasol.
_________________
http://www.melagu.pl/podlogi-sportowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ulliar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:44 pm    Temat postu: parasol Odpowiedz z cytatem

To zależy jaki masz budżet. Jeżeli chcesz coś tańszego, zajmującego mniej miejsca to weź parasol. Namiot jest raczej droższy i potrzebuje więcej przestrzeni. Chyba, że chcesz coś na dłużej, to zainwestuj w altanę drewnianą. Pięknie się prezentuje, chroni przed deszczem, jest na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ETintok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz do ogrodu czy na jakieś targi to proponuje namioty targowe chyba najlepsze rozwiązanie. Do ogrodu też namioty bardzo fajnie się sprawdzają możesz zakupić taki duży namiot jak ja sobie zakupiłem namioty targowe naprawdę bardzo mi się przydał. Targuje bardzo dużo więc potrzebuje. Czasem też robimy w swoim ogrodzie wystawę kolekcjonerską z sąsiadami gdzie się spotykamy i ludzie też przychodzą ogólnie przednia zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj macie namiary - https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Namioty-handlowe-Pawilony-ogrodowe-Pawilony-handlowe/58
To zrobiło się bardzo modne, bo też wychodzi znacznie taniej niż alternatywy dla tego rozwiązania - przynajmniej tak to oceniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy