FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Piec na pellet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 3:48 pm    Temat postu: Piec na pellet Odpowiedz z cytatem

Cześć. Możecie polecić jakiś dobry piec na pellet ok 15kw? Dom ma 240m2 ocieplany kaloryferami. Żadnego innego źródła ciepła. W planach mam kominek, ale to po remoncie za 2-3 lata. Na razie musi wystarczyć sam kocioł. Myślałem też o ekogroszku, ale podobno mają zawiesić dofinansowanie na to paliwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś coś polecić? U sąsiada montują Defro-podobno top
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 21

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy piec na pellet, no jak szukaliśmy odpowiedniego kotła dla siebie, to było ich naprawdę wiele do wyboru. Naszą uwagę zwróciły te z podajnikami, więc szukaliśmy o nich informacji. Natrafiliśmy na wiele porad, w tym ten artykuł: https://budownictwo.pl/artykul/jak-dzialaja-piece-z-podajnikiem-161342 który fajnie wyjaśnia, dlatego tego typu piece są wygodniejsze. Taki sobie sprawiliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna ogrzewamy w sposób przyjazny dla środowiska. Pomaga nam w tym pellet, dostarczony przez https://www.tomexwegiel.eu/artykuly/oferta/Pellet#header . Jest to niewątpliwie jakość, której poszukiwaliśmy od dłuższego czasu. Poza tym, jest to rozwiązanie modne a przede wszystkim przyjazne dla środowiska!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, zdecydowanie warto pomyśleć o bardziej ekologicznym rozwiązaniu, niż węgiel i tu warto pod uwagę wziąć pellet, nie zawiera on szkodliwych substancji i nie emituje nieprzyjemnych zapachów, przy opalaniu pelletem powstaje też niewiele popiołu, także nie ma problemu z utrzymaniem kotła w czystości. Na porządnej jakości, wydajny kocioł na pellet trafiłem w Piec.com.pl to sklep online z kotłami na pellet. Mają tam m.in. kotły Biawar – Pellux, to bardzo dobre koty, ja mam właśnie ich kocioł - pellux seria100 (20kw) z zasobnikiem 300l i działa bezawaryjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy