FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
piękne, zdrowe i proste włosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 9:11 am    Temat postu: piękne, zdrowe i proste włosy Odpowiedz z cytatem

hejka,
zabieg keratynowy na włosy wielokrotnie obił mi się o uszy, ale jakoś nie miałam okazji z niego skorzystać, aż po nieudanej metamorfozie w wyniku której moje włosy stały się sztywne i suche zmuszona byłam do zadbania o nie w jakiś skuteczny sposób i tak też trafiłam na zabieg keratynowy. Zabieg wykonywany był za pomocą wysokiej jakości keratyny fryzjerskiej Amazon Keratin która dostępna jest w 3 wariantach: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa. Na pierwszy raz zdecydowałam się na czekoladową, czyli średnia w działaniu, ale dała doskonały efekt, moje włosy stały się proste i gładkie, końcówki odżywione i miękkie, dosłownie jakbym miała inne włosy! Polecam każdej z Was
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klara, orientujesz się może jak uzyskać falowane włosy nie przesuszając ich, nie niszcząc itd? Moja narzeczona ma idealnie proste z natury, stale narzeka, że nie może ułożyć żadnej fajnej fryzury. Zaplatała na noc warkoczyki, używała wałków piankowych i faktycznie niewiele to dało, efekt tylko na chwilę. Co sądzisz o zakupieniu profesjonalnej karbownicy, takiej jak dostępne tutaj: https://fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet-fryzjerski_Sprzet_Karbownice-337.html ? Urządzenia FOX lub Valera widywałem w salonach fryzjerskich, powinny więc mile zaskoczyć efektywnością i jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eleven
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam włosy proste jak druty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 153

PostWysłany: Wto Cze 13, 2023 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadanie włosów z powodu genetyki lub choroby onkologicznej może być naprawdę problematyczne. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże w doborze odpowiedniej peruki. Jeśli szukasz szerokiej oferty i możliwości ich przymierzenia przed zakupem to możesz skontaktować się z https://perukikielce.pl/peruki-radom/ u których na pewno znajdziesz odpowiednią opcję i co najważniejsze będziesz się w niej pięknie czuła oraz dobrze sprawdzi się w codziennym użytku. Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 913
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Znudziła ci się obecna fryzura? Jeśli szukasz peruki, to https://perukaradom.pl/peruki-pulawy/ ma naprawdę ciekawe propozycje. W moim odczuciu, ich doradztwo to coś, co wyróżnia tę stronę. Sprawdź i podziel się swoimi spostrzeżeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy