FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Piękny ogród jak o niego zadbać?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:43 am    Temat postu: Piękny ogród jak o niego zadbać? Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, jakie macie pomysły i podpowiedzi dla mnie żeby zadbać odpowiednio o ogród. Liczę na ciekawe spostrzeżenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj na pewno warto wymienić ofertę przygotowana przez https://olajgarden.pl/ gdzie przede wszystkim będziecie mogli dobrać potrzebne akcesoria, narzędzia, czy oświetlenie do stworzenia pięknego ogrodu zgodnie z własnymi marzeniami. Pozdrawiam i koniecznie podrzuć zdjęcia jak już będzie po wszystkim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w Olaj Garden zamawialiśmy agrotkaniny, żeby skutecznie uporać się z chwastami. do tego potrzebne elementy systemu nawadniania i dodatkowe oświetlenie na taras. Jest w czym wybierać, ceny przystępne i co również ważne obsługa która naprawdę dba o potrzeby klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników odnośnie Olaj Garden ttps://olajgarden.pl/ to jeden z lepszych sklepów ogrodniczych online z którego miałam okazję korzystać jak do tej pory. Zdecydowanie nie brakuje u nich jakości, wsparcia obsługi i dobrych cen. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 15

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w każdym ogrodzie przyda się kinkiet ogrodowy. Będzie nie tylko ładnie wyglądał, ale także pozwoli dodatkowo oświetlić naszą dekorację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swoosh
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: cf

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Centrum Ogrodnicze Warszawa. Co roku kupuję tam nasiona i rośliny do mojego ogrodu i jest piękny. Polecam się wybrać.
_________________
cds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie na swoich tarasach czy balkonach fotele ogrodowe? Z racji pogody swój muszę z ogrodu już zabrać i myślę czy nie warto takiego postawić na balkonie. Jak czytałam na https://www.papilot.pl/lifestyle/wnetrza/52631/jezeli-masz-balkon-oto-cudowny-sposob-na-wykorzystanie-ostatnich-cieplych-dni to popularne rozwiązanie jest i sprawdza się. Jesienią nawet wychodzimy na balkon jeszcze posiedzieć sobie jak pogoda dopisuje. Na takim fotelu będzie wyjątkowo wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 4:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie zawsze jest dużo pracy. Trzeba przycinać drzewka, krzewy, kosić trawę, dosadzać nowe rośliny, nawozić, usuwać szkodniki. Dla wielu osób jest to męczące, ale ja bardzo lubię mój ogród i prace w nim. W tym roku, z racji tego, że nie można było robić normalnych zakupów w sklepach stacjonarnych, kupowałam wszystko co potrzebne do ogrodu w sklepie internetowym https://www.futuregardens.pl/ i na pewno już tam zostanę. Świetnie wyposażony sklep, zarówno jeśli chodzi o sadzonki drzew i krzewów, jak i narzędzia, nawozy, odżywki, elementy ozdobne itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie stworzyć piękną naturalną łąkę to zobaczcie na https://panilaka.pl tutaj jest sklep gdzie zamówicie nasiona różnych kwiatów i trawy. Zobaczcie a jeśli macie pytania to piszcie na stronie macie kontakt do specjalistów tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braun.kristopher
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Dzierżoniów

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez natłok pracy i mnogość obowiązków często nie mamy wystarczająco dużo czasu, by zadbać o przydomowy ogród. Jeśli chcielibyście po pracy spędzić miło czas na świeżym powietrzu, ale nie przy przycinaniu trawy, to ta firma - https://ogrodygocko.pl/uslugi-ogrodnicze-wroclaw/ zajmuje się zakładaniem ogrodów we Wrocławiu. Bez problemu wykonają niezbędne prace pielęgnacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esta.bergnaum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zatrudniłam ogrodnika do takich rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny ogród mam i ja. Nie to że się chwalę, ale naprawdę jestem zadowolona z efektu końcowego. Wybór palisad łupanych od Jońca okazał się idealnym wyborem. Mam z nich porobione obrzeża wszędzie, przy rabatach, trawnikach i przy wjeździe do domu. Dzięki nim całość wygląda na uporządkowaną, jest dużo ładniej przez to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ogród to miejsce wypoczynku i relaksu
Wygodne meble ogrodowe to podstawa
My zamawialiśmy swoje tutaj meble ogrodowe Tychy
Polecamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami mieliśmy problem z ogarnięciem naszego ogrodu, w końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy LUKMAR http://lukmar-alp.pl/ z Konstancina. To rzetelni ludzie, którzy wykonują kawał dobrej roboty, dzięki nim nasz ogród jest naprawdę piękny. Profesjonalnie zajmują się pielęgnacją ogrodu, znają się na tym, co robią, mają kompleksową ofertę i korzystne ceny, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy