FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłoga - czy kłaść samemu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sprawdzony namiar od kolegi na sklep Albinex - dobre ceny na podłogi i solidna ekipa montująca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AgnieszkaGrzelaz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 11:04 am    Temat postu: podłoga Odpowiedz z cytatem

ja bym nie ryzykowała z tym żeby sammeu połozyć podłogę, no chyba, ze ma sie doświadczenie, moja siostra kładła deskę z artcore i zamawiała ekipę, zeby wszystko było bardzo dobrze położone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma co kłaść samemu, osobiście zawsze wolę powierzyć takie prace fachowcom. Zwłaszcza jeśli chodzi o usługi parkieciarskie nie warto oszczędzać, bo porządny parkiet przecież trochę kosztuje. A co gdy prace pójdą nie tak? Parkiet do wyrzucenia Sad[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecał http://mix-parkiet.pl/firma . Firma oferuje kompleksowe usługi związane z układaniem parkietów i podłóg z drewna. Chętnie doradzają przy doborze odpowiednich podług. Wykonują montaż na terenie Warszawy i okolic, ale z chęcią przyjmują też zlecenia z innych części kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariot
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 50

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już kilka razy kładłem podłogę i muszę powiedzieć, że to naprawdę nie jest takie trudne na jakie mogłoby się wydawać. Używam do tego http://podlogi24.net/sika-klej-parkieciarski-sika-bond-at-80,-wygodny-!!-pol-elastyczny,-1.skladnikowy-17kg-o_l_3779.html . Klej jest bardzo łatwy w aplikacji, jest pół-elastyczny (parkiet lepiej znosi wahania wilgoci i temperatury) i jego cena też jest bardzo korzystna. Każdemu polecam by spróbował samemu położyć podłogę, wystarczy się do tego przyłożyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz położyć sam ale może być z tym mnóstwo pracy. Najlepiej kogoś do tego zatrudnić. A swoją drogą czy zastanawiałeś się już, jakie to będą podłogi? Może zdecydujesz się na podłogi drewniane? Bardzo fajne ma w ofercie firma Łąccy http://krajowy.biz/firma,laccypl. Rzuć okiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli nigdy nie kładłeś sam podłogi to się za to nie bierz - szkoda czasu i nierwów. Myślę, ze nawet ci nie wyjdzie za dobrze Razz Na http://www.ozii.pl/ mozesz poszukać kogoś kto połozy podłogę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, aby był to dobry pomysł Smile Trzeba mieć doświadczenie, aby brać się za taką pracę jak np. układanie parkietu czy drewnianych desek podłogowych. Jeśli podłoga ma służyć przez lata, to kluczem jest solidny montaż, że o zabezpieczaniu podłogi, jak np. olejowanie, nie wspomnę Smile U nas parkiet kładli panowie z firmy Klinika Parkietu http://klinikaparkietu.pl i spisali się na medal. Nie zdecydowalibyśmy się robić tego samodzielnie albo powierzyć takiej pracy amatorom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że lepiej wziąć do tego profesjonalną firmę i o nic się nie martwić. Warto zacząć od posadzek. O wykonawcach posadzek przemysłowych można poczytać w sieci, ja znalazłam sporo informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu kłaść samemu, każda porządna firma oferuje montaż. U mnie była taka sytuacja, że jedną deskę przypadkiem uszkodziliśmy jeszcze w czasie trwania remontu, fachowcy z firmy Panele Przy Dworcu od razu wymienili na nową. Sami byśmy tego nie ogarnęli, chyba już zawsze dywanik by tam leżał Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaniMieszkania
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest znaleźć dobrą firmę, która się tym zajmie. Polecam zrobić wcześniej drobny research, żeby wybrać najlepszą ofertę. Jest wiele firm, więc z pewnością coś znajdziesz. Akurat przy posadzkach i podłogach bardzo pomocni okazali się oni: http://www.jakposadzki.pl. Mają niezły asortyment i robią dokładną wycenę. No i nie ma problemów z kontaktem (a czasem to jest kluczowa sprawa).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klonowy33
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 58

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o układanie podłóg drewnianych Warszawa, to wybór firm jest bardzo duży,oczywiście trzeba dobrze wyselekcjonować - u nas np. podłogi kładła Klinika Parkietu. W każdym razie jest mnóstwo firm, które mogą taką usługę wykonać. Parkiet to wdzięczny materiał, pięknie wygląda, ale jednak trzeba umiejętności, aby to dobrze wykonać, więc moim zdaniem warto stawiać na profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie jakie takie pojęcie, chęci i umiecie czytać ze zrozumieniem, to nawet drewnianą podłogę da się samodzielnie położyć, aczkolwiek wiadomo trochę zabawy przy tym jest. Ja pomagałem kłaść podłogę drewnianą znajomemu i wszystko poszło ok. Najważniejsze, to mieć dobrej jakości drewno i dobrać odpowiedni podkład. Kolega mieszka w bloku, nad dość upierdliwymi sąsiadami, więc najważniejsze dla niego było wyciszenie podłogi. Wybrał podkład pianowood - http://www.pianomat.pl/produkty/pianowood/ i jest z niego bardzo zadowolony - sąsiedzi przestali się go czepiaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdą podłogę się da położyć samodzielne. Pytanie tylko, z jakim efektem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisze kolega - zawsze można, ale efekt może być różny Wink Wg mnie najlepiej zdać się na kogoś, kto to umie robić, aby mieć pewność, że będzie to wykonane solidnie. Pamiętajmy, że drewno to nie panele i sam materiał sporo kosztuje. Tym bardziej warto mieć sprawdzoną firmę. U nas parkiety kładła i lakierowała firma Klinika Parkietów, jak ktoś z Wawy lub okolic, to polecam, bo fachowcy naprawdę rewelacyjni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy