FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
podział mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 4:48 pm    Temat postu: podział mieszkania Odpowiedz z cytatem

Naoglądałam się już tych porad o sposobach optycznego radzenia sobie z aranżacją małych powierzchni, ale ja chcę mieć i ładne, funkcjonalne i wcale nie optyczne, ale w realu, zamknięcie. Marzy mi się takie wydzielenie kącika dla siebie choćby na kilka godzin. Czy są takie rozwiązania czegoś ruchomego składanego? Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pooglądaj program Szelągowskiej to od razu coś wymyślisz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie ze są. wejdż tylko na strone internetową sowan to sama zobaczysz. sam w domu mam taką ścianę która mi się składa jak harmonijka jak chce złożyć. no a tak to mam wydzielone pomieszczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 106

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taki program DOROTA WAS URZĄDZI i z tego co pamietam to podzieliła kiedyś sypialnie, na część dla rodziców i na część dla niemowlaka składanymi drzwiami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hinduss44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W twoim przypadku najlepiej sprawdzi się parawan dzielący pokój http://www.teak-art.pl/ . Dzięki takiemu rozwiązaniu, można wydzielić kącik do pracy bądź nauki. Parawan łatwo jest przenosić i dostosowywać do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie a może warto pomyśleć nad parawanami dekoracyjnymi myślę, że będzie to świetne rozwiązanie jeżeli chodzi o przedzielenie mieszkania w dowolny sposób duży ich wybór możesz znaleźć w sklepie SW-Decore https://swdecore.pl/kategoria-produktu/parawany/ 3 i 5 częsciowe w różnym stylu, także na pewno możesz je dobrać idealnie do Twojego wnętrza. Szczególnie że są przygotowywane z wysokiej jakości płótna na którym obrazy są drukowane w rozdzielczości FullHD i do tego zabezpieczona przed wilgocią i promieniowaniem UV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferxo88
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 4:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu parawan do zasłonięcia pralki i suszarki, które stoją w przejściu pomiędzy pokojami, we wnęce w ścianie. Mam je w zabudowie i nie było jak wstawić drzwi a po co patrzeć na nie. Kupiliśmy go tutaj https://www.lofty-home.pl/246-parawany i mamy już jakieś 2 lata[/url]. Jak robię pranie to chowam go do szafy a na co dzień stoi i ozdabia przejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1121

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często takie sytuacje wychodzą przy sprawach o podział majątku i jak napisano w https://www.polka50plus.pl/sprawa-o-podzial-majatku-ile-trwa/ to warto jest wiedzieć ile taka sprawa może trwać. Ja jestem zdania, że ogólnie o samych rozwodach warto jest czytać, aby kiedyś może w przyszłości nie być zaskoczonym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy