FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika w domku jednorodzinnym
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polakowalska
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 45

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 10:45 am    Temat postu: Fotowoltaika w domku jednorodzinnym Odpowiedz z cytatem

Cześć. Szukam dobrych paneli słonecznych do domku jednorodzinnego w krakowie. Korzystał ktoś z Was z kolektory słoneczne kraków albo panele fotowoltaiczne kraków? Warto inwestować w taką energię czy w Polsce, małopolsce, to się nie opłaca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca się jak najbardziej, to bardzo ekologiczne rozwiązanie i korzystne z dłuższej perspektywy czasu. No i istnieje również możliwość uzyskania dotacji, wystarczy wypełnić wniosek po założeniu instalacji https://programmojprad.com/moj-prad-wniosek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika u mnie była kładziona przez fachowców https://amgroupsolar.com/ i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innej firmy przy tym zadaniu. Kilkanaście godzin i wszystko było bardzo dobrze położone i wysprzątane, jestem w szoku, że takie firmy są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w każdej nieruchomości powinny być instalacje fotowoltaiczne . Są one korzystne nie tylko dla gospodarzy (zmniejszając koszty zużycia prądu), ale też dla ekologii. Nie musisz martwić się o koszty związanie z tą inwestycją, bo możesz starać się o dofinansowanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Energia tego typu zagościła także i w naszym domu. Panele fotowoltaiczne zdecydowaliśmy się zakupić prosto z oferty https://www.pitern.pl/ . Jakość zrobiła tutaj wrażenie, w dodatku jest to rozwiązanie w zupełności przyjazne dla środowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto bez względu na lokalizację. Zobaczcie co się dzieje, energia elektryczna stale idzie do góry i raczej to się nie zmieni. A posiadając panele fotowoltaiczne skutecznie od takich wzrostów cen się uniezależniasz - możesz nawet nadwyżki energii sprzedawać. Jeśli zastanawiasz się gdzie szukać, gdzie pytać ile to może kosztować polecam kontakt z https://freesun.pl/fotowoltaika/ posiadają doświadczenie w tym zakresie i na pewno pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, patrząc na to co się dzieje na rynku energetycznym, to panele fotowoltaiczne to najlepsza inwestycja, która zapewni nam tani i ekologiczny prąd. Dobrą firmę, która zajmie się montażem paneli, w całym kraju jest firma Eco Voltaika - http://ecovoltaika.eu/ . Firma ma prawie 10 letnie doświadczenie w tym temacie, wiele realizacji na swoim koncie (o różnej wielkości - nie tylko w domach jednorodzinnych), doświadczonych pracowników i sprawdzonych dostawców, którzy zaopatrują ich w najlepszej jakości sprzęt. Co istotne firma zajmuje się kompleksowo całą instalacje, a więc poczynając od wykonania projektu po odbiór końcowy, a także monitorowanie pracy instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2020 5:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam się nad tą fotowoltaiką dziś zastanawiam , bo tak naprawdę to nie jest to dla mnie aż takie kosztowne, ale czy to w ogóle będzie się przekładać na zysk? W sensie, czy da się w ten sposób zebrać odpowiednią dozę ciepła? Bo prawdę mówiąc, to właśnie ten aspekt mnie mocno ciekawi. Wiecie,jaką mamy pogodę ostatnie lata… Jak Pan uważa? Pod tym kątem, jak będzie? U https://oemenergy.pl/ mógłbym zamawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie od dawna interesuje temat fotowoltaiki dla rolnika. Trafiłem na tą stronę http://ozeprojekt.pl/fotowoltaika-rolnicy i zainteresowała mnie ta oferta. Myślę, że fajnie by było mieć coś takiego u siebie. Ktoś z Was posiada gospodarstwo rolne i zakładał instalację fotowoltaiczną? Proszę o info! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ardenyost
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto korzystać z tego typu rozwiązania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotowoltaika jest bardzo dobrym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 297

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam, ze warto. Wiadomo, ze na starcie trzeba troszke zainwestowac ale kasa sie zwroci, a fotowoltaika to rozwiazanie na dlugo i dobre dla srodowiska, mozna sie tez starac o dofinansowanie, nam firma Levada pomigla przygotowac wniosek i wszystko co niezbedne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1070

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe rozwiązanie i bardzo ekologiczne, choć jeszcze minie sporo czasu, nim stanie się tańsze i bardziej opłacalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób sobie to chwali i ja też postanowiłam sobie zafundować panele fotowoltaiczne na dachu. Jest też opcja na dostanie dofinansowania i to całkiem sporego. Cieszę się, że trafiłam na firmę Eko Prime, zajmują się oni właśnie sprzedażą, montażem, także serwisem paneli i pomagają w finansowaniu. Warto się do nich zgłosić, a oni się już wszystkim dla was zajmą. Teraz szukam innych ekologicznych rozwiązań dla domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika jest idealnym rozwiązaniem, warto w to inwestować. W sprawie paneli fotowoltaicznych odsyłam was do Bau-Technik https://www.bau-tec.com.pl/fotowoltaika/ z Poznania. Mega solidna, profesjonalna firma. Specjaliści jaki mało a przy tym nie przesadzają z cenami i są terminowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy