FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ile kosztuje przeprowadzka za granicę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj wydaje mi się, ze to wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz to zrobić. czy sama, czy skorzystać z jakiejś firmy transportowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Pamytku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zależności od tego również ile to się jedzie z jakiejś miejscowości jednej do miejscowości drugiej..Sory my error..Chodzi mi o to w zależności od tego jaką odległość ma jedno państwo do drugiego państwa. Bo jeśli jest mała to ta przeprowadzka nie wyniesie za dużo.
_________________
Jest fajnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annika27
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 36

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty przeprowadzki poza granice naszego kraju zależą od kilku kwestii. Niewątpliwie istotne znaczenie ma odległość transportu, ale także gabaryty przedmiotów. Najlepiej jest osobiście dopytać o szczegóły w konkretnej firmie zajmującej się przeprowadzkami i transportem. Ja kiedyś korzystałam z usług http://przeprowadzki-tomtrans.pl/cennik/ i cena była ustalana indywidualnie. [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abbi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, wszystko zależy od tego, dokąd się przeprowadzamy, bo jak do np. Niemiec, to rzut beretem, i hop w ciężarówkę jeden kurs plus ewentualnie auto osobowe na dokładkę i po sprawie, a jak gdzieś dalej, i np. promem trzeba transportować, to będzie gorzej. Osobiście polecam na początek wyzbyć się wszystkiego co zbędne przed przenosinami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że mam w rodzinie takie doświadczenie wyprowadzki za pracą, najpewniej Niderlandy, na razie dopiero poszukiwane są odpowiednie oferty pracy w Holandii lub Belgii, ale przeprowadzka pewnie nieunikniona. Tyle że chodzi o młodą osobę, to dużo ze sobą nie zabierze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz sporo rzeczy do przewiezienia, to raczej pozostaje skorzystania z takiej firmy. Jak akurat znalazłeś pracę w Holandii, to firmy od przewozu również są http://www.bestorelocations.com/przeprowadzaki-do-holandii-hiszpanii.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bardzo dobra firmę od U ktorej można wynająć samochód do transportu. Widziałam, że ta http://sebik.pl/transport ma na stanie takie rzeczy, może wynajmij od nich samochód i sam wszystko przewieź, To wyjdzie znacznie taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karola_24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 74

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ale są specjalne firmy, które sie tym zajmują. Zależy czy dużo rzeczy chcesz przewieść. Ostatnio znajomi przeprowadzali się do Polski z Holandii i wiem, że w kontynerze specjalnym meble przywozili. Mogę popytać jak chcesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natkaju
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 2

PostWysłany: Nie Paź 25, 2015 8:48 am    Temat postu: przeprowadzka Odpowiedz z cytatem

różnie to niestety bywa, zależy skąd się przeprowadzasz i jaką firmę wybierzesz. Nas akurat nie kosztowała wiele a szukaliśmy odwrotnie, interesowały nas nieruchomości Płock Wink nie było tak źle, jednak najlepiej nie mieć za wielu rzeczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawki są bardzo różne więc trzeba pytać indywidualnie. Można też trafić w okres gdzie nie mają zbyt wielu klientów i zrobią to taniej. Ja korzystałam z relokum http://relokum-przeprowadzki.pl/ Miła obsługa i sprawnie poszło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny faktycznie są bardzo różne. Mi póki co najbardziej odpowiada oferta tej firmy http://przeprowadzkitransfer.pl/ Pomagają w przeprowadzce i zajmują się utylizacją niepotrzebnych rzeczy z garaży i piwnic. Zobacz sobie ofertę jeśli nadal szukasz profesjonalnej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu zajrzałabym na http://polskiebagazowki.pl/ Znajdziesz tam firmy przeprowadzkowe z róznych miast Polski. Myslę, że bez problemu znajdziesz kogoś kto pomoże ci w przeprowadzce za granicę. Jeśli chodzi o ceny to wszystko zależy od firmy. My korzystaliśmy z pomocy znajomego przy przeprowadzce ale przeprowadzaliśmy się jedynie 10 km dalej,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie to bywa. Najlepiej skontaktuj się z konkretną firmą, oni prześlą Tobie wycenę. Ja mogę Ci polecić bardzo dobrą firmę przeprowadzkową z Wrocławia http://bk-przeprowadzki.pl, na pewno będziesz zadowolony ze współpracy z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z was korzystał z pomocy ludzi którzy ogłaszają się tutaj http://www.przyjacieldowynajecia.pl/ ostatno na to wpadłam i stwierdziliśmy z mężem że to świenty pomysł na integrację i poznawanie nowych osób no i wzajemną pomoc. Tym bardziej że odpowiednich firm na rynku wcale nie jest tak dużo, a znaleźć odpowiedzialnych przewoźników to już w ogóle bardzo ciężko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jakie i ile mamy rzeczy oraz dokąd chcemy się przeprowadzić. Z tego co wiem, to firma Transport-Austria.eu zajmuje się przewozem gabarytów do Austrii. Oferują kompleksowe rozwiązania, a to też jest duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy