FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Koszt wykończenia łazienki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 4:57 pm    Temat postu: Koszt wykończenia łazienki Odpowiedz z cytatem

Ile tak średnio trzeba liczyć na wykończenie łazienki?
Czy to są wysokie koszta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz niedużą łazienkę, to i koszta da się ograniczyć.
Przede wszystkim zastanów się czy potrzebujesz kafelki aż do sufitu - może wystarczy na 3/4 wysokości - to już jakaś oszczędność.
Wtedy te, które wybierzesz mogą być nieco droższe i lepszej jakości jak np. http://www.tubadzin.pl/ - nie ma sensu aż tak oszczędzać na jakości materiałów, bo jednak remont łazienki wcale nie tak łatwo przeprowadzić - lepiej zrobić to raz, a dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jaki wygląd chcemy nadać naszej łazience, w jakie płytki zainwestujemy itd. Na pewno jednak nie warto oszczędzać na takiej kwestii jak uszczelnianie, o czym można przeczytać w tym artykule http://www.polubiszremont.pl/doskonale-uszczelnianie-wypelnianie-i-wygluszanie-zrobisz-to-sam . Jeżeli zaniechamy odpowiedniego zabezpieczenia poszczególnych instalacji, będziemy musieli liczyć się z wielkimi kosztami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynastryjak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Twojego gustu, ale musisz się przygotować na to, że niestety, łazienka, zaraz po kuchni jest najdroższym pomieszczeniem w domu. Ja swoją łazienkę wyłożyłam marmurem z http://nagrobki-granitex.pl/ więc koszt mojej łazienki niewyobrażalnie wzrósł. Ale jak znajdziesz jakieś wykończenie w sensownej cenie i przede wszystkim fachowca, który Ci to zrobi, to nie będzie to astronomiczna kwota. Myślę, że w 8 tysiącach się zamkniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieto12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć tam marmur to nie dziw się że wyszło ci tak drogo. Bez przesady, można zrobić to taniej i wcale nie będzie to dużo gorzej wyglądało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marmur jest drogi, więc koszt łazienki z pewnością wzrósł Smile Podczas remontu wszystko zależy od miejsca i budżetu Wink Zamiast marmuru wolałabym zrobić coś w stylu zabudowanego prysznica Wink Zakupić tylko drzwi prysznicowe http://www.besco.eu/produkty/drzwi-prysznicowe/ i wyglądałoby coś takiego jak tu. Myślę, że bardzo ciekawie to wygląda, a koszt z pewnością jest mniejszy niż wyłożenie marmuru z łazience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 8:08 am    Temat postu: łazienka Odpowiedz z cytatem

Koszt remontu może być spory, bo nie tylko jej wyposażenie, ale jak nie znasz się na rzeczy to wynajmujesz fachowców. Ja się naszukałem takich drzwi http://megalazienki.pl/drzwi-prysznicowe/novellini-kali-drzwi-prysznicowe-96cm-58975s Idealnie będą pasować do mojego prysznica. I właśnie też takie zakupy podwyższają koszty remontu. Dobrze, że sam wiele rzeczy potrafię zrobić i nie muszę szukać fachowca np do położenia płytek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, to nie są niskie koszty, samo wykończenie łazienki, kafle, armatura, sanitariaty a potem dekoracja łazienki i meble,
to są już koszty które moga nas pociągnąć po kieszeni.

Ale jak zaplanować i kupować rzeczy z głową, czy w sieci czy w marketach budowlanych, to da się przeżyćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak sądzę, że czasem warto postawić na produkty nieco droższe, a jednak lepszej jakości, bo w końcu nie stać większość nas na ciągłe przeprowadzanie remontów. W związku z tym bardzo ciekawą ofertą wydaje mi się ta od http://megalazienki.pl/producent/id/25 . Dostępne tam kabiny i prysznice powstają w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będą nas cieszyły nienagannym wyglądem przez długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rob67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Szczcin

PostWysłany: Czw Maj 26, 2016 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont łazienki ok. 4 m2 to 3000 zł robocizna i 4500 zł materiały: nowe instalacje, glazura, prysznic, armatura, wszystko ze średniej półki cenowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Preslidle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2016
Posty: 64

PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie łazienka kosztowała 7 tysięcy (maleńka łazienka!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosieq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 70

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od wielkości łazienki. Rodzice niedawno remontowali, to zapłacili ok. 5 tys. zł. Ale było bez szaleństw, w sensie jakieś podstawowe wyposażenie. No i to kwota bez pralki. Pralkę planujemy im kupić razem z bratem, żeby trochę pomóc finansowa. Możecie jakąś polecić? Najlepiej ładowaną od góry. Myślałam nad Candy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz, żeby Twoja łazienka ładnie się prezentowała, to trzeba też zadbać o szczegóły. Znajoma poleca zakup baterii do łazienki Silla. Super jakość, trwałość i łatwe czyszczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, czy czarne? - Jakie zlewozmywaki są praktyczniejsze? Mnie się bardzo podobają czarne, które zobaczyłam tu: https://www.obi.pl/decom/category/%C5%81azienka_i_kuchnia/Wyposa%C5%BCenie_kuchni/Zlewozmywaki/1139. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy głównie od kosztów materiałów, które kupimy. Najlepiej jest moim zdaniem szukać takich ofert w internecie. Na przykład na stronie http://plusoutlet.pl/do/producer/porcelanosa/Porcelanosa znajdziecie wiele rzeczy, które w takiej łazience mogą się przydać, między innymi płytki ceramiczne, armaturę sanitarną czy też akcesoria łazienkowe. Polecam się tam rozejrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy