FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie kobiety i również mężczyźni, pamiętajcie, że medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach to nie jest nic złego. Jeżeli robimy to z umiarem, to czemu by nie poprawić sobie jakiś elementów swojego ciała. Ostatnio zrobiłem sobie zabieg lekkiego powiększania ust w klinice http://www.zrodlana.com.pl/medycyna-estetyczna i w najmniejszym stopniu nie żałuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez myślę, że medycyna estetyczna to nic złego. tym bardziej, że teraz coraz więcej osób zmaga się z różnymi problemami. Kiedyś nie było sposobów by je rozwiązać ale jeśli teraz są ku temu okazje to czemu nie skorzystać ? Mój mąż np od jakiegoś czasu zmaga się z łysieniem - wiadomo to działa negatywnie także na jego psychikę a ja już nie mogę patrzeć jak się meczy. Szukam i szukam rozwiązań i właśnie w temacie medycyny estetycznej trafiłam na ofertę tej kliniki z Warszawy http://www.preibisz.com/zabiegi/lysienie-u-kobiet-i-mezczyzn/. czy jest tu ktoś kto miał podobny zabieg i podzieli się opinią ? Będę bardzo wdzięczna tym bardziej, że teraz w tej klinice można skorzystać z 20 % rabatu a to dla nas mega okazja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, mnóstwo ludzi korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, takich jak np. botox Warszawa, wszystko jest dla ludzi przecież Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GraGrazyna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach medycyna estetyczna czy chirurgia plastyczna pozwala komuś normalnie funkcjonować. Np. korekta nosa czy odstających uszu. Znam dziewczynę, która miała z powodu garba na nosie olbrzymie kompleksy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że takie zabiegi to nic złego. Trzeba tylko z wszystkiego korzystać z umiarem. Poza tym należy zwracać uwagę przez kogo takie zabiegi są wykonywane. Tutaj http://chirurgplastyczny-krakow.pl warto sobie sprawdzić cennik i opis. Ja tam wolę wiedzieć wcześniej jak taki zabieg będzie wyglądał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, warto pójść w tę stronę.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich tematach najczęściej radze się znajomych. I trzeba powiedzieć, że bardzo często dobrze na tym wychodzę Smile
_________________
eśli pozwoliło jej się mówić, mogła trajkotać bez przerwy, lecz jeśli przebywała w towarzystwie kogoś, z kim nie miała wspólnego języka - innymi słowy, z większością mieszkańców Ziemi - ledwo otwierała usta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie korzystam z usług medycyny estetycznej, nie mam i nie miałam takiej potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o botox Warszawa, to ja polecam Wam świetnego specjalistę medycyny estetycznej - dr Migałę z Kliniki Sfera. W przypadku takich zabiegów doświadczenie i wiedza lekarza są wyjątkowo ważne, tak więc warto wybrać mądrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka zakłada własny gabinet kosmetyczny i chce specjalizować się w kropilipolizie czyli „zamrażaniu” tłuszczu. Nie znam szczegółów zabiegu ale generalnie jakis hit w modelowaniu sylwetki. Urządzenie ona kupuje w w cosmed24.pl – mają sprzęty najnowszej generacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szukałby dobrego specjalisty do zabiegu powiększenia piersi mogę ze swojej strony polecić dr Marcina Sierocińskiego. Zna się na tym co robi, poświęca dużo uwagi pacjentowi no i co najważniejsze - ma ogromną wiedzę. Gdyby ktoś potrzebował podrzucam nr telefonu: 575 661 292 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Deneve
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach medycyna estetyczna czy chirurgia plastyczna pozwala komuś normalnie funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sobie radzicie z cieniami pod oczami, staracie się je zwalczyć kosmetykami czy może któraś z Was już przechodziła zabieg ich usuwania? Jestem ciekawa, bo wiem, że jest to naprawdę uciążliwy problem i faktycznie takie cienie bardzo postarzają. Myślicie, że warto umówić się na konsultacje do tego typu https://www.tourmedica.pl/kliniki/cienie-pod-oczami-usuwanie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/ gabinetu medycyny estetycznej, aby dowiedzieć się nieco o zabiegu? A może macie jakieś sprawdzone gabinety w Warszawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rzie nie mam potrzeby by korzystać z dobrodziejstw takiej medycyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonia87 napisał:
Jeśli chodzi o botox Warszawa, to ja polecam Wam świetnego specjalistę medycyny estetycznej - dr Migałę z Kliniki Sfera. W przypadku takich zabiegów doświadczenie i wiedza lekarza są wyjątkowo ważne, tak więc warto wybrać mądrze Smile


Znam pana doktora osobiście i potwierdzam, że to bardzo dobry i doświadczony specjalista. Ja do niego chodziłam nie tyle ze względów estetycznych, co zdrowotnych i bardzo polecam. Wspaniałe podejście do pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy