FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
posiadanie zwierzaka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja dla swojego psa staram się wybierać tylko zdrową karmę. Ostatnio zamówiłam happy dog karma ponieważ polecił mi ją mój weterynarz. Mam nadzieję, że posmakuje mojemu czworonożnemu przyjacielowi, ponieważ lubi być wybredny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie zwierzaka to świetna sprawa, jednak też duża odpowiedzialność. Dla osób które mają małego psa dużym wyzwaniem może być przyuczenie go do wykonywania podstawowych komend czy do określonego zachowania. Jeśli nie wiecie jak nauczyć psa posłuszeństwa to zastanowicie się nad skorzystaniem z pomocy trenerów z psiego przedszkola hauvard.pl. Dzięki dużemu doświadczeniu i stosowaniu sprawdzonych metod treningu są w stanie nauczyć posłuszeństwa każdego psa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie pamiętać o tym, że bez odpowiedniej opieki medycznej dla Waszych zwierzaków, może dojść do bardzo złych konsekwencji. Właśnie dlatego ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zorientowali się, który weterynarz w Warszawie 24h na dobę jest dostępny. Dzięki temu w przyszłości będziecie w stanie znacznie lepiej zadbać o Wasze zwierzaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 181

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam kota, od razu stał się ukochanym domownikiem, szukam teraz jakiejś dobrej karmy dla niego, bo coś nie mogę trafić na idealną dla mojego pupila, jestem ciekawa karmy mokrej Animal Island, mają spoko składy, dużą zawartośc mięsa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam te karmy, na allegro niedawno zamawiałam, na pewno kotowi posmakują Wink moj się zajada animal island, skłąd tych karm jest świetny, czytałam że jakość miesa jest tak że mogliby je nawet ludzie jeść ;0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też od lat opiekujemy się zwierzakami. wcześniej był to pies, potem kot a teraz mamy pod opieką dwa chomiki Smile one też raz na jakiś czas muszą odwiedzać gabinet weterynaryjny. Mieszkamy w Krakowie i tu zawsze odwiedzamy dr Sylwię Kuliś, która przyjmuje w Arce ( na ulicy Chłopskiej 2A). Świetna klinika, czynna całodobowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ankala
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 129

PostWysłany: Pią Lut 18, 2022 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wiedzieć, że posiadanie zwierzaka wiąże się też z ogromną odpowiedzialnością, trzeba o niego dbać. Ja swojemu kupiłam nowe legowisko z https://royalpetsproducts.pl znacie ten sklep? Rewelacyjne te legowiska są Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sro Mar 29, 2023 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli posiada się zwierzaka, to warto przede wszystkim postawić na dobrego weterynarza. Bez tego w razie ewentualnych problemów, można nie otrzymać odpowiedniej pomocy. Na stronie https://www.wetmarysin.pl czytałem o wsparciu weterynaryjnym i wydaje mi się to ciekawym wyborem. Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 531

PostWysłany: Czw Maj 11, 2023 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że trzeba sobie wyrobić nawyk sprawdzania składu przy kupowaniu karmy dla kota czy psa, tak samo jak się robi przy kupowaniu jedzenia dla siebie. Niektórzy producenci pakują zapychacze do karm, nawet mogą dodawać popiół, z tego co raz widziałem na jakiejś karmie z marketu. Jeśli kupujecie przez internet, to trzeba dokładnie przeczytać stronę produktu. Na szczęście wiele sklepów ma taką praktykę, że przedstawiają skład karmy. Przykładem może być https://johndog.pl/kategoria-produktu/kot/karma-dla-kota/sucha/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karma ma duże znaczenie. Musi mieć odpowiedni, optymalny skład. To ważne. Ale też ma znaczenie to, skąd kupujemy i jak jest przechowywana. W sklepach, hurtowniach to różnie z tym bywa i tak naprawdę nie mamy wiedzy na ten temat. Często najlepszym wyjściem może być zakup bezpośrednio od producenta, ja kupuję tutaj: https://empireshop.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że dobrą opcją jest https://shop.look4dog.com/ . Ogólnie akcesoria dla psów wyróżniają się one wysoką jakością i co ważne wybór jest duży, więc może akurat znajdziecie coś odpowiedniego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o wizytach u weterynarza. Jeśli nie wiecie gdzie się udać a chcecie skorzystać z usług profesjonalnego lekarza z dobrym podejściem do zwierząt i doświadczeniem to polecam gabinet Alphavet - https://alphavet.pl/
Będziecie zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evelajna napisał:
my też od lat opiekujemy się zwierzakami. wcześniej był to pies, potem kot a teraz mamy pod opieką dwa chomiki Smile one też raz na jakiś czas muszą odwiedzać gabinet weterynaryjny. Mieszkamy w Krakowie i tu zawsze odwiedzamy dr Sylwię Kuliś, która przyjmuje w Arce ( na ulicy Chłopskiej 2A). Świetna klinika, czynna całodobowo.


Arka to świetna klinika, mają tu cudownych lekarzy, wielu specjalizacji. Fajnie, ze placówka jest czynna przez 24h na dobę, jakość opieki na nocnych dyżurach jest naprawdę dobra. na miejscu można wykonać niezbędne badania diagnostyczne, dodatkowo mają własny szpital.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sob Cze 17, 2023 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy by wybierać karmy i przekąski dla naszych psiaków tylko o dobrym skaldzie. One mają wpływ na jego rozwój i zdrowe funkcjonowanie. Najlepiej postaw na karmy bez zbóż i kurczaka tak jak Empire https://empireshop.pl/. Wybór ich duży w zależności od rasy, wieku psa lub wielkości w przypadku ras mieszanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy