FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poszukuję zarządcy nieruchomości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kate444
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 4:01 am    Temat postu: Poszukuję zarządcy nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
wykańczam nowe osiedle i potrzebny mi będzie zarządca nieruchomości kraków. Czy polecicie firmę, która dobrze się tym zajmie i działa partnersko licząc się z mieszkańcami?
_________________
kate444
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to bez dwóch zdań polecam - http://kupiec-zarzadca.pl/ Jedna z najbardziej profesjonalnych firm z jakimi przyszło mi pracować, a w tej dziedzinie mają ogromne doświadczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 871
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukasz zarządcy nieruchomości to rzuć okiem na ofertę http://www.zarzadca.waw.pl/ My ich mamy już ponad rok i ja nie mam do czego się przyczepić. Dział techniczny działa sprawnie - jak nam padły kaloryfery na ostatnim piętrze w zimie nie było problemu, żeby konserwator po 22 podjechał i nam pomógł bo coś na zaworach się popsuło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 559
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę zarządców konkretnych, a nie takich którzy to tylko pięknie opowiadają o tym co zrobią, co załatwią a potem tylko ręce rozkładaja. Konkretem jest firma Zarządca Fadrowski jak dla nas to tu nie ma obiecanek i niespełnionych obietnich. Za to jest konkretny budżet, kosztorys i trzymanie kasy żelazną ręką. Jak na razie my mozemy ich polecić z calą pewnością.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy