FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Potrzebny autokar
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 7:06 am    Temat postu: Potrzebny autokar Odpowiedz z cytatem

Hej. Szukam autokaru, który przewozie około 40 osób, na imprezę integracyjną. Zależy mi głównie na bezpiecznym i wygodnym autokarze. Podrzućcie jakieś namiary, ale na naprawdę sprawdzone firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz naprawdę pewną firmę, to polecam http://www.autobuswynajem.pl/. Nasza firma nie raz, właśnie z nimi organizowała wyjazdy integracyjne dla pracowników i zawsze wszystko było na najwyższym poziomie. Autokary mają nowoczesne, dobrze wyposażone (klimatyzacja to standard, a można tez zamówić autobus z barem:) i sprawne techniczne. Działają na terenie oczywiście Warszawy, ale też obsługują dalsze trasy. Zresztą wszystko jest z nimi do uzgodnienia. Nie ma czegoś, czego by się nie dało z nimi omówić i wybrać najlepszą opcję. Jedynie co to zadzwoń odpowiednio wcześnie do nich, bo są naprawdę dobrą firmą i jak zadzwonisz za późno to mogą nie mieć już wolnego terminu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróżowanie autokarem jest po prostu tanie. Obecnie w autobusach podróżuje się w dość komfortowych warunkach, ma to znaczenie choćby międzynarodowych trasach - bilety można natomiast znaleźć w sieci, na są dość tanie przejazdy autokarowe francja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocławiu znajduje się bardzo dobra firma oferująca wynajem autokarów. Jeżeli poszukujecie czegoś w tej okolicy to skontaktujcie się z www.stradatour.pl Zatrudniają doświadczonych kierowców a ich pojazdy są w pełni sprawne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie czegoś na terenie Warszawy to polecam wam skontaktować się z firmą www.pkw-trans.pl Oferują transport krajowy oraz międzynarodowy. Ich pojazdy są w pełni sprawne a kierowcy posiadają spore doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiało możesz zajrzeć sobie na stronkę https://albatrostravel.pl/ Jest to firma z pomorza, jednak obsługują trasy na terenie całej Polski, także i w Europie. Mają bardzo szeroką flotę autobusów i busów klasy premium oferując przewozy pracowników, czy też obsługę wycieczek i różnych imprez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wynajmowaniem busów i autokarów. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy http://dannybus.pl/pl/strona-glowna i mogę ich polecić również wam. Firma ta ma swoją siedzibę w Bydgoszczy więc polecam ich wszystkim osobom z okolic tego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że udzielacie porad również w tego typu tematach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 4:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli prowadzicie firmę transportową i jednocześnie szukacie konkretnej pomocy w tym zakresie, to polecam zwrócić uwagę na system do monitoringu GPS Flotman. Wysoka wydajność, świetna organizacja i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi technicznej, dokładna lokalizacja i możliwość ograniczenia wydatków nawet o 20-30%. Dzięki nim nasza firma ma duże możliwości rozwoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mieszkoprzybylski
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 7:27 am    Temat postu: autokar Odpowiedz z cytatem

Organizując wyjazd zagraniczny w ubiegłym roku korzystałem z usług tej firmy:
https://4transfer.pl/offers/wyjazdy-zagraniczne/ i szczerzę ich polecam. Kierowcy, którzy tam pracują jak nikt znają się na swoim fachu i doskonale radzili sobie z wąskimi uliczkami i jazdą po górach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto dobierać poszczególne rozwiązania pod kątem Waszej wizji tego wesela. Jeśli zastanawiacie się nad logistyką, to ja na pewno mogę Wam zasugerowac, że przeciez jesli będzie trzeba zorganizować transport, to nie powinniście mieć z tym żadnych problemów. W https://intrans.net.pl/transport-na-wesele/ widziałem informacje o tym, na co zwracać uwagę organizując wynajem autokarów na wesele. To ogromne ułatwienie, dlatego też jeśli właśnie tego szukacie, to zastanówcie się, kto będzie w stanie zaoferować Wam najlepszą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm oferujących usługi przewozu osób jest, mam wrażenie ogromnie dużo. Niestety z przykrych doświadczeń wiem już, że nie każda z firm ogłaszających się w internecie świadczy usług na naprawdę wysokim poziomie. Na jedną nieuczciwą niestety się natknęłam, na szczęścia zaraz potem dostałam też namiar na formę Vip podróże https://www.vippodroze.pl/ i to był absolutny strzał w dyszkę! Niezwykle komfortowy i bezpieczny autorka, świetna obsługa i jeszcze lepsza cena. Nic, tylko zaglądać na ich stronę, a potem korzystać z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1470

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o firmę wynajem busa z kierowcą częstochowa Bardzo komfortowa i szybka podróż. Nie wiem jak z cenami bo przejazd miałem opłacony porzez firmę, ale jeśli chodzi o komfort podróży to jestem naprawdę zadowolony. Duży plus za kieroców bo wiedzą jak jeździć i są mili i profesjonalni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomekZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 202

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może komuś z was przyda się namiar na firmę, która oferuję wynajem busów . Ja bardzo często wynajmuję od tej firmy busy i powiem wam, że to jest lepszy komfort niż autokar http://przewozysandrex.pl/kontakt/. Firma oferuję naprawdę dobre ceny za wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby być dla Was korzystne. W końcu jeśli chodzi o odpowiednio dobrane działania biznesowe, to przecież przewóz osób Wrocław może być kluczowy. Jeśli organizujecie konferencję czy wycieczkę, to czasem trzeba zadbać o komfortowy przejazd gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy