FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
prawnik do rozwodów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Swierczu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 10:37 am    Temat postu: prawnik do rozwodów Odpowiedz z cytatem

Czy to dobry pomysł, aby przy rozdziale majątku w sprawach rozwodowych skorzystać z pomocy prawnik kanoniczny? Macie jakieś swoje doświadczenia na tej płaszczyźnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można spróbować walczyć samemu, ale z mojego doświadczenia wynika, że bez prawnika ciężko szybko i sprawnie przeprowadzić rozwód. Mój rozwód prowadził mecenas Odolecki, który ma kancelarię w Ełku, ale przyjmuje sprawy z całej Polski . Zajął się on kompleksowo nie tylko rozwodem, ale także podziałem majątku, ustaleniem opieki nad dziećmi i wysokością alimentów. Bardzo profesjonalny, rzeczowy. Polecam jego kancelarię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 363

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was ma za sobą rozwód kościelny? Ciekawa jestem jak to jest i jak długo trwa. Unieważnienie ślubu kościelnego w Warszawie przy pomocy kancelarii adwokackiej https://www.kancelaria.furmanczuk.pl/ to raczej powinno poprawić szanse na rozwód kościelny. Jak sądzicie? Moja koleżanka tak załatwiała u siebie, jest już po i nawet tak długo nie trwało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1133

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę nikogo poradzić, gdyż ja nigdy nie miałem okazji się rozwodzić, ale nie powiem, że sama tematyka jest na pewno interesująca. Również polecam każdemu zapoznanie się z wpisem https://artelis.pl/artykuly/77834/co-zrobic-aby-ograniczyc-prawa-rodzicielskie gdzie bardzo fajnie określono jak ograniczyć prawa rodzicielskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1130

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam do polecenia adwokata ze Szczecina https://gajda-adwokat.pl/ Bez niego na pewno moja sprawa rozwodowa o wiele dluzej by się ciagnela. A tak to wszystko zamknelo sie ekspresowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King-a
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 41

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watch Factory Global Delivery Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać więcej stylów:https://www.fake-rolex.de
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle taka decyzja to ostateczność, nikt nie chce przez to przechodzić ale z drugiej strony nie ma co się upierać przy związku bez przyszłości gdzie nastąpił rozpad pożycia bo zaczną się zdrady i wzajemne oskarżenia a dzieci ucierpią wtedy jeszcze bardziej. U mnie tak było dlatego zdecydowałam się na pomoc prawników z Kancelarii Adwokackiej adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj się dowiedzieć czegoś na stronce http://www.kancelariamm.pl/. Tam są bardzo dobrej jakości usługi prawnicze, ta kancelaria ma masę doświadczenia i pochodzi do swojego klienta bardzo profesjonalnie. Według mnie warto zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 218

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy rozwodzie polecam również skorzystać z usług detektywa - jeżeli jest taka oczywiście potrzeba.
Podsyłam ciekawy i pomocny artykuł do przeczytania https://www.arenka.pl/dobry-detektyw-najwazniejsze-cechy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lason
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 38

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2022 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach rozwodowych dobry jest mecenas Mindykowski, ma kancelarię w Gdańsku. Dobry gość, bo on bierze przeważnie sprawy rozwodowe, także jest mega dobrze zorientowany w temacie. Chyba kluczowe jest to, żeby być zaangażowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie o to chodzi, żeby brać kogoś kto ma duże doświadczenie w rozwodach, a nie specjalizuje się we wszystkim i w niczym tak naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lason napisał:
W sprawach rozwodowych dobry jest mecenas Mindykowski, ma kancelarię w Gdańsku. Dobry gość, bo on bierze przeważnie sprawy rozwodowe, także jest mega dobrze zorientowany w temacie. Chyba kluczowe jest to, żeby być zaangażowanym.


Na konsultacje zawsze można się umówić, to przecież nic nie kosztuje. Dobór kancelarii prawnej jest kluczowy, żeby później nasze sprawy przybrały dobry obrót. Rozwód to zazwyczaj ciężka sprawa, także dobry specjalista to podstawa moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mam wrażenie, że co druga para się rozwodzi, niestety taka jest smutna prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się gdzie uzyskasz fachową i szybką pomoc dobrego prawnika, który specjalizuje się w pracie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnych czy w prawie pracy?
Jeśli ciągle poszukujesz, to polecam zobaczyć ofertę Kancelarii Adwokackiej adw. Anna Przywara w Kaliszu - https://www.kancelaria-przywara.pl/
To bardzo dobry adwokat, który do każdej sprawy podchodzi profesjonalnie Smile
Zobacz sam ofertę, a z pewnością będziesz zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria - https://www.mindykowski.pl z Gdańska, dobre wsparcie w trakcie rozwodu i spraw spadkowych. Ceny niewygórowane, przystępne jak na radcę prawnego z 15 letnim doświadczeniem w branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy