FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent dla brata
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 11:10 am    Temat postu: Prezent dla brata Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie czy taka bluza spodoba się bratu z okazji urodzin ? Smile On bardzo lubi taki muzyczny styl więc tak się zastanawiam czy nie sprawić mu czegoś takiego Very Happy Co o tym sądzicie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej kupić coś bardziej praktycznego i na lata? Myślę tu np. o zegarku http://www.zegarek.net/zegarki/qq_attractive/index.html Moim zdaniem jest to lepszy prezent niż bluza;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama powinnaś wiedzieć najlepiej, co spodoba się Twojemu bratu. Ciężko tak doradzać, jeżeli się człowieka nie zna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem my z bratem ustaliliśmy, że zawsze dajemy sobie to co chcemy, a to sprawia, że nie ma przykrych niespodzianek - bo tak prezent może być przykrą niespodzianką, taka niestety jest prawda. Ostatnio udało mi się kupić bratu tanie buty męskie, a pomimo tego, że były tanie to dokładnie takie jakie chciał. W sumie w 1but wybór naprawdę jest dużo większy niż chociażby w tych największych stacjonarnych sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nie jest zły pomysł, żeby po prostu zapytać brata, co by chciał. Faceci wolą praktyczne prezenty, niż niespodzianki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Podczas ostatnich urodzin brata nie starałam się zbytnio kombinować i kupiłam mu nowy garnitur męski ponieważ poprzedni zrobił się już dość stary i znoszony. Co prawda nie był to wymarzony podarunek, lecz okazał się bardzo praktyczny podczas uroczystości i spotkań biznesowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli brat dba o siebie, to myślę, że ciekawą propozycją może być wykupienie wizyty w salonie kosmetycznym - http://www.salonemerald.pl/index.php/dla-niego. Oczywiście taki prezent nie każdemu się spodoba, więc trzeba to wcześniej wybadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu bratu wymarzył się zegar Gustav Becker i taki też dostanie na swoje nadchodzące urodziny. Grunt to spróbować trafić w gust obdarowywanej osoby, bo to w tym przypadku klucz do sukcesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat uwielbia znaczki i mam zamiar kupić mu na allegro porządny klaser i jakąś lupęSmile Zastanawiam się tylko czy zamiast tradycyjnego przelewu nie wybrać płatności online bo urodziny brata są 30 czerwca a wiadomo jak długo idzie zwykły przelew:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malealemoje
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 14

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla brata to kupiłem ostatnio taką fajną koszulkę z http://www.megakoszulki.pl/. Mają tam przeogromny wybór ciekawych wzorów! każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie! A wam jak się podobają takie koszulki? Chcielibyście dostać taką na urodziny? a może macie jakieś inne sprawdzone prezenty na taką okazję?! piszcie swoje sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuLiTkA
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 40

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyjściem będzie koperta z niespodzianką w postaci banknotu Wink tradycyjnie, ale przynajmniej bez obaw, że prezent się nie spodoba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bluza to jest fajny pomysł. Widziałam że mają tam możliwość płatności online, to też jest fajny sposób bo wtedy bedziesz mieć u siebie szybciej paczki. A jak brat takie bluzy lubi to już w ogole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł, ta bluza. Ja mojemu bratu zafundowałam jazdę holownikiem pomocy drogowej i udział w akcji Smile A tak na poważnie - brat ma 12 lat i uwielbia duże pojazdy. Dlatego na jego urodziny poprosiłam kolegę z Euro - Hol, żeby wziął go ze sobą do pracy, jeżeli jego szef wyrazi na to zgodę. Mały "przepracował" w pomocy drogowej cały dzień, i był pod takim wrażeniem, że od tamtej pory myśli tylko o tym, jak znaleźć pracę w takiej firmie albo taką firmę mieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zorbas500
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 45

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bluza, fajna koszulka - faceci lubią praktyczne rzeczy, a nie do postawienia na półce. Mój brat ostatnio dostał taką koszulkę na urodziny:
http://miejskiesporty.pl/product-pol-3122-T-Shirt-ArribaWear-Angel-Sepe.html Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jak najbardziej pomysł z bluza bardzo sie podoba, sama niedawno kupiłam sobie bluze w sklepie internetowym a za szybki przelew miałam jeszcze rabat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy