FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Profesjonalne sprzątanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
froda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 11:56 am    Temat postu: Profesjonalne sprzątanie Odpowiedz z cytatem

Czy zdarzyło Wam się korzystać z usług firm sprzątających? Jakie czynniki braliście pod uwagę wybierając konkretną firmę? Mam już kilka upatrzonych jak ta https://www.sprzataniedeluxe.pl/sprzatanie-uslugi-porzadkowe/ lecz nie wiem na którą się zdecydować. Może podzielicie się swoim doświadczeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli również szukacie dla siebie ułatwień to warto postawić na robota odkurzającego bo nie dość, że będzie to dużo wygodniejsze to jeszcze pozwoli wszystko dokładnie sprzątnąć z powierzchni dywanu, czy podłogi. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również odwiedził ofertę sklepu internetowego https://superrobot.com.pl/ w którym znajdziesz ich naprawdę szeroki wybór z różnymi opcjami ale też szerokich widełkach cenowych. Sam osobiście postawiłem na IROBOT ROOMBA w promocyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zuzkazz25
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie korzystałam z usług tego typu firmy. To co mam do posprzątania w domu to sprzątam sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak polecam spróbować, tak się mówi kiedy się nie doświadczy Smile Jeśli jesteś z Krakowa to tutaj przez tę stronkę https://moppy.pl/ sprzątanie możesz zamówić online, również w ten sposób opłacić i sobie sprawdzić jaka to wygoda. Ja regularnie korzystam z tej opcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz rzeczywiście to coraz modniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beciata
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzątanie biur warszawa to mogę z całego serca polecić firmę Bogoclean Smile Maja bardzo dobre ceny i profesjonalny sprzęt https://www.bogoclean.pl/sprzatanie-biur-warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie takie firmy sprzątające są zbyt kosztowne i nie zawsze posprzątają tak jak należy a wiem to z własnego doswiadczenia w mojej firmie. Lepiej zainwestować w instalację, dzięki której nie będzie trzeba dzwonić za każdym razem po usługi. Mam na myśli odkurzacz centralny , który jest niezastąpiony w mojej firmie. Jest to bardziej kosztowny sprzęt od drobnego agd ale wiem ,że było warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam sprzątam i wychodzi mi to całkiem nieźle. Jeżeli też robicie to własnoręcznie to zajrzyjcie na stronę www.pumeks.pl Pumeks świetnie się nadaje do sprzątania różnego rodzaju powierzchni, nawet tych szklanych. Polecam wam go wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy używacie czasami do sprzątania jakiś profesjonalnych środków, czy raczej stawiacie na domowe sposoby? Ja zauważyłam ostatnio, że w moim ekspresie do kawy pojawił się kamień. Znalazłam już nawet specjalny odkamieniacz na stronie https://strefafiltrow.pl/odkamieniacz-delonghi-eco-decalk-5513291781-500ml.html. Jak sądzicie, opłaca się go zamówić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stormka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również szukam polecanej firmy sprzątającej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem profesjonalne sprzątanie można wykonać samodzielnie, wystarczy mieć tylko odpowiedni sprzęt i dobre preparaty do czyszczenia. Jesli macie jakieś duże powierzchnie do sprzątania to po ich wyczyszczeniu warto zastosować powłoki polimerowe, które nadadzą im połysku a także zabezpieczą przed zabrudzeniami. Preparaty do wykonania powłok a także do usuwania zabrudzeń znajdziecie w ofercie firmy Verde Avis. U nich kupicie środki bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym produktem, który usuwa trudne zabrudzenia jest pumeks. Polecam wam zajrzeć na stronę www.pumeks.pl Tam poczytacie o jego zastosowaniach i zamówicie pumeks przeznaczony do sprzątania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmujecie się profesjonalnym sprzątaniem to na pewno macie w swoim posiadaniu urządzenia sprzątające takie jak zamiatarki. Ja ostatnio trafiłam na ofertę firmy https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Oni zajmują się sprzedażą szczotek do tego typu urządzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zajmujemy się sprzątaniem w domach i sprzątaniem w budownictwie. Jeżeli chodzi o środki czyszczące to polecam oferte https://nano24.pl/content/13-impregnaty-srodki-czyszczace raz na jakis czas robimy wieksze zamowienia tych preparatow i nawet udaje sie uzyskac dosc wysokie rabaty. Same srodki czyszczace wysokiej jakosci, skuteczne. Polecam zerknąć! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wydaje mi się, że warto tutaj wspomnieć o takiej firmie jak https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych/ . Oni zajmują się profesjonalnym odkażaniem i sprzątaniem miejsc, gdzie doszło do śmierci. Według mnie po zapoznaniu się z tym artykułem warto się do nich, ponieważ wszystkim zajmują się na najwyższym poziomie. Mają bogate doświadczenie oraz wiedzę i co ważne zapewniają dyskrecję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy