FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
prośba o wniosek o wynajem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewaaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 11:37 pm    Temat postu: prośba o wniosek o wynajem Odpowiedz z cytatem

witam mam pewien problem nie wiem jak napisać dobrze wniosek do spółdzielni o wynajem mieszkamy w małej miejscowości (na wsi)
gdzie jest wolne lokum ale nie wiem jak zabrać sie do wniosku i co w nim napisać
nasza sytuacja jest niezbyt ciekawa z mężem i 2-letnim dzieckiem mieszkamy z teściami i bratem męża. nasza 3-ka zamieszkuje w pokoju 15mkw gdzie reszta mąż zarabia 1500-1800 zł i to wykorzystuje teściowa bo nie robi zakupów i musimy opłacać połowe rachunków przy czy utrzymywac innych... mało tego szwagier pracuje lecz nic nie daje na dom ani też nie kupuje jedzenia i czerpie z naszego tyle że lubi sobie wypić a nawet i bardzo i ten problem też się tyczy teścia to to wogóle przypadek przemocy i alkoholizmu ma rente ale starcza mu na 2 tyg picia z nim mamy interwencje policji bo grozi itp przede wszystkim grozi mi że mam się wyprowadzić itp... to i też strach przed dzieckiem bo pozostawia wszędzie noże a i mało tego jak nie widze to daje mu jedzenie z noża a dodam nic nie daje na dom wszystko z naszych....co mamy zrobić przy składaniu wniosku o wynajem od spóldz. jesteśmy w stanie zapłacić pierwszy czynsz za 3 miesiące z góry i z możliwością wykupu. poradzie co mam w nim napisać jak ogólnie go napisać ....bardzo proszę o szybką pomoc bo tu żyć się nie da....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Darela
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co w związku z mieszkaniem? Udało się napisać wniosek? Jestem w podobnej sytuacji i też chciałabym wiedzieć, jak mogę to zrobić.
_________________
Człowiek jest sumą sprzeczności.
https://megaprzeprowadzki.pl/likwidacja-oproznianie-mieszkan-piwnic-strychow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy