FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przekwlifikowanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibob
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 11

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 9:36 pm    Temat postu: Przekwlifikowanie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy to trudne? Niestety muszę zrezygnować z dotychczasowego zajęcia i nie wiem co wybrać, doradca zawodowy tez raczej nie ma na mnie pomysłu, skacze z tematu na temat. Czy studia na rehabilitacji są trudne? Sam myślę o rehabilitacji, choć nie miałem nigdy z tym nic wspólnego, to od dawna się tym pasjonowałem (sam chodziłem na rehabilitację w młodości). Jak wyglądają praktyki na tym kierunku (bo domyślam się że są takowe?) Młody już nie jestem, czy trzeba mieć jakieś kwalifikację, że tak napiszę - zdrowotne? (mam zwyrodnienie kręgosłupa). Rozważam te studia podyplomowe http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki i dlatego pytam, czy jest sens zaczynać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jakie są wymagania zdrowotne, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że schylasz się i pomagasz komuś się podnieść, kiedy sam masz zwyrodnienie kręgosłupa. Samo przekwalifikowanie się to moim zdaniem dobrym pomysł, ale zastanów się, czy to akurat powinna być rehabilitacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eanka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 59

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trudna decyzja. Zastanów się co Cie interesuje, co lubisz robic i jakie są szanse znalezienia pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to dobry pomysł, biorąc pod uwagę Twoje problemy zdrowotne. Fizjoterapeuta musi czasami niemalże nosić swoich pacjentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiego powodu musisz zrezygnować z dotychczasowego zajęcia? Czy z powodu braku ofert pracy w Twojej okolicy? Moim zdaniem można znaleźć coś w swoim zawodzie, niemniej trzeba aktywnie szukać i różnymi metodami. Dobrą jest na przyklad szukanie pracy przez internet.
Jak możesz sobie zobaczyć tutaj:
http://www.gowork.pl/praca/gda%C5%84sk;l w samym Gdańsku jest ponad 1500 ofert, w niektórych większych miastach jeszcze więcej tak więc szukaj a znajdziesz coś ciekawego Wink
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobre są dodatkowe szkolenia z innej branży. Przykładowo tutaj - http://www.hmacademy.pl/ organizowane są szkolenia kelnerskie i barmańskie. Można spróbować po tym znaleźć pracę w tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala101
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca na pewno nie jest łatwa, ale brakuje dobrych rehabilitantów
_________________
wypożyczalnia wózków inwalidzkich
http://www.allmedic.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesół
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuję brakuję ale tutaj z tym podkreśleniem dobrych : ) faktycznie tak jest, że jeśli ktoś po prostu jest w czymś dobry to zawsze sobie pracę jakąś znajdzie hyhhy U mnie to tak się przedstawia, że właśnie chciałbym się przekwalifować na zawodowego grafika komputerowego i tutaj pytanie do was możecie mi powiedzieć czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 200

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że żyjemy obecnie w tak trudnych czasach na rynku pracy,ze na pewno warto jest brać przekwalifikowanie pod uwagę. Trzeba być elastycznym, mobilnym. Tylko tak mamy pewność tego,że poradzimy sobie.

Warto jest inestować w szkolenia językowe. Nie tylko po to aby wyjechać. Obecnie w wielu firmach język jest wymagany.
Wiele takich ciekawych szkoleń jest obecnie prowadzonych w Gdańsku, odsyłam na stronę, na której można sobie o nich poczytać:
http://studiujnadmorzem.edu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie jest to trudne jeżeli bardzo chcesz to Ci się uda. Tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/zasilek-szkoleniowy-lub-stypendium-dla-gotowych-zmienic,3100092,art,t,id,tm.html możesz poczytać o zasiłku szkoleniowym który ma Ci pomóc zmianie kwalifikacji. Warto to robić aby zdobyć lepszą pracę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michaell66
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że przy przekwalifikowaniu się najlepiej jest sprawdzić, czy rzeczywiście będę w stanie móc pracować w danym zawodzie, a potem pójść na studia, czasem jest możliwość zrobienia bezpłatnego kursu z praktyką albo bezpłatnej szkoły policealnej - też z praktykami, co pozwala na poznanie specyfiki zawodu, wtedy można zastanowić się nad studiami, bo zainwestować kasę w podyplomówkę też można, a jak się potem okaże, że to zawód nie dla mnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herkuli
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nie ma sensu się nawet przekwalifkowywać jeśli w danym zawodzie nie będzie się miało szans jakiegoś zaistnienia. Chociaż powiem wam taką jedną rzecz ja bym bardzo chciał pracować w innej branży, teraz się zajmuję handlem a jednak bardziej wolał się zająć budowlanką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzynka370
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Najprościej byłoby gdybyś znalazł coś związanego ze swoim zawodem, może warto poszukać po lokalnych portalach praca Bielsko. Chyba, że jesteś zdecydowany na zmiany to wtedy idź na studia i walcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale słuchajcie, moim zdaniem rehabilitacja to dobry kierunek. Społeczeństwo się starzeje, coraz więcej osób korzysta z takich usług, szczególnie właśnie wśród seniorów. Powstają liczne uzdrowiska i domy opieki, to wszystko są potencjalne miejsca pracy Smile Na rynku jest też bogata oferta sprzętu do rehabilitacji np. w http://www.juventas.pl/sprzet-rehabilitacyjny/osprzet-do-kabiny-ugul-do-ugula/ Smile Także wygląda to nadwyraz dobrze i perspektywicznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dzisiejszych czasach to już normalne. Trzeba zmieniać kwalifikacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy