FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Psy czy koty?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Someste
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 9:43 am    Temat postu: Psy czy koty? Odpowiedz z cytatem

Których z najlepszych przyjaciół człowieka lubicie bardziej?
My mieliśmy i psa, i kota, i jedno z drugim jednocześnie. No i kot o dziwo okazał się przyjaźniejszy. Psa kompletnie nie udało się okiełznać, a jak zaczął powarkiwać i szczerzyć zęby na córkę, to trzeba go było oddać - kuzyn wziął go z pocałowaniem ręki.

A kot został - i mała, jak dekorowaliśmy jej pokój, też zażyczyła sobie dekoracji z motywem kotów.
Na https://eudajmonia.eu/naklejki-na-sciane/zwierzeta mają ich całkiem sporo, na dodatek bardzo ładnych! I u nas koty będą miały chyba zawsze przewagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 832

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie kocham psy Smile sama mam dwa, o ktore dbam jak o czlonkow rodziny Smile nawet zamawiam dla nich specjalna diete od https://psibufet.pl/ by dostawaly to co najlepsze i potrzebne im do rozwoju i zdrowia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Czw Sty 06, 2022 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psiaki! Zdecydowanie Smile Mamy dwa. W sumie to jakoś przypadkiem tak wyszło, bo przygarnęliśmy takie biedne, porzucone.Widać, że zwierzaki po przejściach. Ciężko u nich z zaufaniem... do tego obroża i smycz to aż je parzy, nie chcą chodzić na spacer , szarpią się, wyrywają. Tak się zastanawiam, czy szelki nie byłyby dobrym pomysłem? Nawet czytałem sobie ostatnio https://tiptop24.pl/pl/blog/Jak-wybrac-najlepsze-szelki-dla-psa/54 , przydatne porady opisane, warto sobie poczytać gdyby ktoś z was planował zakup szelek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i pies i kot Wink jestem posiadaczką obydwu zwierząt, na szczęście się dobrze dogadują. Kupuję im karmę animal island, oni produkują karmę i dla psów i dla kotów.Mają dużą zawartość mięsa, nie mają konserwantów, barwników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrocławskikrasnal
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2022
Posty: 20

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety pies to również dużo więcej nowych obowiązków niż kot. Zdarza się, że pies ma problemy z poczuciem się komfortowo w nowym domu. Można wtedy zastosować https://www.adaptil.com/pl. W wielu przypadkach to pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sparse
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę jednak koty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 303

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam uczulenie na koty, więc siłą rzeczy wybieram psy Smile Jakiś czas temu przygarnęliśmy psiaka ze schroniska,to była najlepsza decyzja w naszym życiu Smile Jesli macie swoich pupili a nie bardzo wiecie jak z nimi pracować, to zerknijcie sobie na stronę tego przedszkola https://www.hauvard.pl/psie-przedszkole-online . Mają w ofercie i grupowe i indywidualne szkolenia psów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yubba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wolę koty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boonek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My osobiście w swoim domu mamy zarówno psa, jak i kota. Nasze czworonogi bardzo się lubią i aktywnie spędzamy z nimi swój czas. Ostatnio jednak okazało się, że Azor złapał pchły - chcielibyśmy znaleźć skuteczny lek, aby się ich pozbyć - obawiamy się, że mogą przejść też na kota. Na stronie https://www.fiprex.pl/ przeczytałem o leku Fiprex, który podobno jest bardzo skuteczny - mamy nadzieję, że przyniesie efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariano08
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Ozorzyce

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście preferuję psy. Mam w domu dwa, są ze mną od szczeniaka. Uwielbiam i bardzo je kocham. Spacery, treningi, czy wspólne zabawy sprawiają mi wiele radości. Nie bez powodu mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.
_________________
linki treningowe dla psa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 619

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 4:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam jedne i drugie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 668

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tutaj mogę się zgodzić, ze przede wszystkim szukając naprawdę dobrej jakości karmy o dobrze zestawionym składzie i naturalnych elementach suplementach to według mnie zdecydowanie warto tutaj sprawdzić osobie karmy od specific która u naszego psiaka się super przyjęła dla szczeniaka naszego owczarka belgijskiego Puppy Large & Giant Breed SPECIFIC CPD-XL 4 kg i teraz po prostu zmieniamy wersje. Teraz daje radę także polecam sprawdzić i też poczytać o różnych wersjach, aby dobrać tą jak najlepszą. Pozdrawiam i zdrówka życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Just-in
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupie pytanie, najlepiej to oba Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszą rzeczą podczas opieki nad psem, oprócz zapewnienia mu smacznego jedzenia, jest zapewnienie mu zdrowia. Warto zainteresować się suplementami CBD dla psów od Hempets. Mogą być one idealnym rozwiązaniem także w przypadku różnych chorób typu cukrzyca czy padaczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cody31
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 5:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę zdecydowanie koty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy