FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Puste poddasze - jak je zaaranżować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 3:42 pm    Temat postu: Puste poddasze - jak je zaaranżować? Odpowiedz z cytatem

Jak zaaranżować puste poddasze?
Zależy mi na tym, żeby przerobić je na użytkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałabyś pewnie przygotować i wyrównać ściany oraz obić dach od wewnątrz suchą zabudową.
Mam na myśli coś takiego dokładniej http://suchazabudowa.pl/
Pomysł jest dobry, bo przy okazji możesz też zbudować z nich ścianki działowe, jeśli masz tyle miejsca, żeby wydzielić tam pokoje.
Poczytaj o tym dokładniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście takie płyty do suchej zabudowy wydają się być najlepszym rozwiązaniem. Ostatnio oglądałam na tvnie Dom Marzeń i tam widziałam, że dużo robią z takich materiałów. Chodzi mi o coś takiego dokładniej http://knauf.pl/
I widać, że robota idzie im z tym sprawnie.
Przypuszczam, że jeśli masz poddasze w rozsypce, to takimi płytami szybko je obudujesz i jeszcze stworzysz ścianki działowe, tam gdzie ci to najbardziej odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie na poddaszu zrobiłem fajny gabinecik do pracy. Musiałem tylko zainwestować w nowe ocieplenie. Stara wełna podchodziła już wodą i było ryzyko, że zalęgnie się grzyb. Wynająłem więc ekipę i zamonowali mi piankę IZOPLUS - trochę większy wydatek ale już widzę, że mi się zwróci. Na poddaszu mam cieplutko, nic nie podcieka, bo pianka zamknęła wszystkie szczeliny i na pewno nie będzie żadnych mostków. Fajny, nowoczesny materiał, który powoli wypiera wełnę i styropian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dachu w pełni postawiłem na Braas, dzięki czemu również złapałem się na dodatkową Gwarancję Systemową i nie muszę obawiać się o żadne problemy z pokryciem i wszystkimi akcesoriami przez najbliższe 15 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rheidenreich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chciałabym zaaranżować poddasze na kino Smile Kupić projektor itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noyeljune
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 3:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

For all mechanical, agrarian, cruiser and car hardware applications, A2Z Seals has delivered a broad scope of oil seals in particular styles, materials and sizes to suit a wide assortment of uses. NOK Oil Seals are utilized for fixing around a pivoting shaft and keeping a sleek liquid inside the motor, hub, and so on. NOK Seals have different applications dependent on which materials like metal or elastic cases in metric or royal frameworks are utilized. In any case, A2Z Seals utilizes a large number of seal apparatuses. AZS Seal Also, it is the steady improvement in plans of contact which has expanded the vitality productivity of these seals.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1356

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z wejściem na dach? Bo akurat różnego rodzaju włazy możecie sobie znaleźć na stronie https://www.wlazy.com.pl/ Firma w swojej ofercie posiada włazy dobre jakościowo wykonane z najlepszych materiałów, które przetrwają długie lata i różne warunki. Zerknijcie na to, co proponują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 4:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oscarr86 napisał:
Ja sobie na poddaszu zrobiłem fajny gabinecik do pracy. Musiałem tylko zainwestować w nowe ocieplenie. Stara wełna podchodziła już wodą i było ryzyko, że zalęgnie się grzyb.

Byłem w podobnej sytuacji. Gdy chcieliśmy zacząć wykańczać poddasze okazało się, że jest zawilgocone. Zupełnie nie mogliśmy znaleźć przyczyny gromadzenia się wody, a przecież nie można było tego tak zostawić. Zgłosiliśmy się do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl, która przeprowadziła badania budowlano-mykologiczne i ustaliłam przyczynę zawilgocenie - był to niewielki przeciek z dachu - praktycznie nie widoczny. Firma nie tylko znalazła przyczynę, ale też wskazali sposób naprawy dachu oraz przedstawili kosztorys. Dzięki temu szybko udało nam się problem usunąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że kino domowe to świetny pomysł! Tutaj www.deluxdeco.pl/navigation/fotele-kinowe.html bez problemu zamówisz fotele kinowe. Myślę, że warto rozważyć taką opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będziecie musieli zająć się ociepleniem poddasza, jeżeli chcecie je zaaranżować. Ja w tym celu mogę wam polecić skontaktowanie się z http://wotherm.com/ Jest to sprawdzona firma z Rzeszowa, która specjalizuje się w ocieplaniu poddaszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucythomass
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Singapore, Allgreen Properties' portfolio incorporates business improvements like the Tangling Mall, 4th avenue and The Great World Cities. A portion of their current private advancements incorporate Skysuites@Anson, Pavilion Park, Binjai Crest, Queens, and some more. The organization as of late obtained Crystal Towers and Royalville. This is a set up property advancement organization with a history for phenomenal top notch business and private improvement projects.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy