FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ranking kredytów hipotecznych - porównywarka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 7:23 pm    Temat postu: Ranking kredytów hipotecznych - porównywarka Odpowiedz z cytatem

Jaki kredyt w dzisiejszych czasach będzie najlepszy ? Jak wybrać odpowiedni kredyt ? Wystarczy skorzystać z tej porównywarki, kalkulatora kredytów http://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/ który dokładnie określi jaki kredyt jest najlepszy, otrzymacie najlepsze oferty banków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kondzil
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie pożyczek online na 60 dni, to zapraszam do serwisu porównowarkowego.
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 11:47 am    Temat postu: kredyt Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio spotkałem się z ciekawą ofertą kredytową tu https://kredyt123.pl/ Propozycji jest sporo i jest w czym wybierać. Dodatkowo załatwianie formalności trwa szybko, a o przyznaniu pożyczki dowiadujemy się ww ciągu 15 minut.
Powrót do góry
porke
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z hipotecznych to moją uwagę zwróciła jeszcze oferta https://kredyt123.pl/ czytałam opinie na ich stronie i ludzie którzy brali u nich kredyt byli bardzo zadowoleni. Zawsze żeby sprawdzić firmę można zadzwonić i porozmawiac z biurem obsługi klienta Smile
Powrót do góry
madgd4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy ten ranking, ale nie lepiej brać szybkie pożyczki które otrzymuje się w 15 min bez większych formalności ? Zobaczcie tutaj http://www.finmarket.pl/finanse/szybkie-pozyczki niesamowite oferty pożyczkowe dla każdego z was już w 15 min !
Powrót do góry
niger29
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałem kredyt w kredycik123 i naprawdę mogę polecić rzetelna i sprawdzona firma
inka3
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza porównywarka kredytów hipotecznych to taka, która ma rzetelna dane. Tylko ona pokaże nam najlepszą ofertę, z której możemy skorzystać. Właśnie dlatego świetnie sprawdza się Finegro. Mają tam również świetnych doradców.
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie sobie tutaj. Jest tam oferta banku ING, ale nie tylko. Poza tym znajdziecie tam również porady kredytowe i finansowe. Takie informacje mogą się przydać.
Powrót do góry
daremnia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 12:07 pm    Temat postu: Kredyt. Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to porozmawiałabym z konsultantami banku oraz z doradcą kredytowym. Do takiego rodzaju zadłużenia warto się porządnie przygotować, żeby nie było żadnych nieprzewidzianych problemów. Zarówno większe kredyty jak i chwilówki przez internet warto dokładnie sprawdzić i czytać wszystkie kruczki w umowie. Czasami nie wiemy, jakie transakcje podejmujemy i na co się tak naprawdę zgadzamy - stąd bardzo przyda się wiedza finansowa.
Powrót do góry
maryla.sobczak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kumpel teraz brał kredyt na mieszkania i mówił ze ING ma lepszą ofertę niż PKO, a jak z innymi bankami to nie wiem Smile
Ekspert PKO BP
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kredytu Hipotecznego w PKO Banku Polskim.

Minimalny udział własny to jedynie 10% środków własnych. Prowizja za udzielenie kredytu ustalana jest indywidualnie z doradcą w oddziale i wynosi od 0% do 3,5% wartości kredytu. Natomiast spłatę kredytu można rozłożyć nawet do 35 lat. Pozwoli to maksymalnie obniżyć miesięczną ratę kredytu.

Zapraszamy do najbliższego Oddziału - nasi Doradcy chętnie wyliczą zdolność kredytową i przedstawią najlepszą ofertę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: