FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zarządca mieszkaniowy w Krakowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam-1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 12:20 pm    Temat postu: Zarządca mieszkaniowy w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego zarządcy mieszkaniowego, czy ktoś może mi pomóc? Słyszałem,że firma Tomasza Grenia jest dobra, mają duże doświadczenie, wykonują pełen zakres usług prawnych, finansowych i administracyjnych. Czy ktoś może to potwierdzic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 3:16 pm    Temat postu: re: Zarządca mieszkaniowy w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Greń zarządza na wysłouchów 3A od dwóch lat. Nasza wspólnota nawet napisała mu referencje. Oczywiście pozytywnąSmile Gdzieś pewnie się nią chwali, więc możesz poszukać w necie:) Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dklikpol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 7:32 pm    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tu pusto. Czyżby nikt się nie kwapił chwalić czy ganić Grenia. Czyli nie tylko mnie ni ziębi ni grzeje. A tak na poważnie. Nie jest zły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 12:15 pm    Temat postu: parkowe wzgórze - greń? Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie słuchy, że zarządza na parkowym wzgórzu? To prawda? Dostał złotą kurę?? co on im tam będzie wymieniał? Złote rury? Jakiś gość chce za wynajem mieszkania dwupokojowego 3500 plus media!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjaneczek86
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 15

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:01 pm    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

o kurde ale drogo! No cóż. Skoro są tacy "ą, ę", bogaci i luksusowi, no to co pana dziwi, że chcą mieć Grenia. Przynieś, zanieś, pozamiataj. Zrobi i pójdzie. a i jeszcze można się z nim komunikować przez internet, sprawdzać odczyty. No wpasowuje się w trendy tego miejsca. Przepraszam za sarkazm, ale nigdy nie wywaliłbym tylu pieniędzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 3:49 pm    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

no ja myślałem, że coś mi się w oczach mieni. I to jeszcze strasznie daleko. No ale chętnych do mieszkania podobno nie brakowało. Dla mnie to czysta rozrzutność. Ten Greń to chyba pierwsza rozsądna rzecz. Ale nie wiem czy długo chłop wytrzyma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dklikpol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 1:18 pm    Temat postu: Greń na Parkowym Wzgórzu Odpowiedz z cytatem

ale zaraz, zaraz. Z tego co wiem o znajomych, to Greń tam nie zarządza budynkiem, tylko częścią wspólną. Coś macie nieścisłe informacje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 6:50 pm    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

no mówiłem, że doszły mnie słuchy. Jak to zwykle w głuchym telefonie bywa, ktoś coś przekręcił. Ale tak czy siak pytam się czy on tam te złote ulice zamiata? Smile daleko, drogo. Ale wizualizacja była piękna. No mucha nie siada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjaneczek86
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 15

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 12:47 pm    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

Proszę nie być takim surowym. Ludzie zadłużyli się by mieszkać w takich ślicznych domkach. Teraz to wszystko podmaka. Greń będzie miał sporo roboty, skoro deweloper tego nie dopilnował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 11:49 am    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

widzę, że "rura Panu wymiękła". Chwilę wcześniej miał Pan inne zdanie, wiejące sarkazmem. Co się stało, że zmienił Pan zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjaneczek86
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 15

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 7:08 pm    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

Gdzieś czytałem o ich sytuacji, uciekli z Krakowa, wydali kupę kasy by mieć piękny widok i spokój. I sumie mają tylko to. Wszystko podmaka, elewacja szarzeje. I pewnie za niedługo obok pojawią się następni sąsiedzi. No cóż, wiem, że mogli to przewidzieć, no ale...no jakoś tak głupio. Może Greń doprowadzi te ich ulice do złotego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 12:16 pm    Temat postu: greń-parkowe wzgórze Odpowiedz z cytatem

no na pewno. Ale gdzieś czytałem, że on sam zdaje sobie sprawę jaka to syzyfowa praca. No cóż chciał być najlepszy, to ma:) teraz niech cierpi:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjaneczek86
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 15

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:55 am    Temat postu: parkowe wzgórze gren Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko ja czytam lokalną prasówkęSmile No cóż chłop ma rację, co tu dużo gadać. Choć sformułowanie "trudne warunki atmosferyczne" jest dla mnie za enigmatyczne i za lekkie. Po prostu: kiepskie miejsce i wykonanie, jak na takie warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 12:07 pm    Temat postu: re: greń na parkowym wzgórzu Odpowiedz z cytatem

aaa...to moje ulubione:) To leciało tak: "Mogilany charakteryzują się specyficznym klimatem. Warunki atmosferyczne są w tym rejonie bardzo zmienne, przez co trzeba być przygotowanym na wszelkie ewentualności, szczególnie w zimie – mówi Tomasz Greń. " No uśmiałem się nieźle. No ale co miał powiedzieć?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdunia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A interesowałeś się firmą ALODIA ? Zarządzają napewno na ul. Obozowej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy