FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Recykling - maszyny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 7:59 am    Temat postu: Recykling - maszyny Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje pomocy osób obeznanych w recyklingu, jaką firmę wybrać w której nie tylko kupię sprzęt ale również będę mógł liczyć na odpowiednią pomoc w zakresie doboru modelu do naszych możliwości w dostarczeniu surowca oraz serwisu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę powiedzieć CI, że firma Bartontech będzie odpowiednią opcją i jak najbardziej zajmą się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz pomogą Ci w znalezieniu ewentualnie potrzebnych zamiennych części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej , co do firmy Bartontech również jestem przekonany że odpowiednio pomogą CI w zakresie doboru maszyny, serwisu oraz mają fajnie przygotowane warunki wynajmu. Tylko musisz zdecydować co będzie Ci dokładnie potrzebne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już kilkukrotnei korzystaliśmy z ich aukcji na allegro i rzeczywiście sprzęt jest zgodny z opisem i co ważne mozna liczyc na ich pomoc z montażem i późniejszym serwisem. Świetna ekipa, sprawne realizacje i dobry kontakt. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, postaramy się pomóc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hara-Kiri
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam w tym obszarze dostatecznej wiedzy... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
_________________
Pamięć okrada cię z fragmentów życia, które należą ci się w wieczyste użytkowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak Bartontech Smile Również rozważałem tą firmę podczas doboru sprzętu i widzę że mają najwięcej pozytywnych opinii. Jak to wygląda w zakresie wynajmu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem akurat pewny tej firmy i dlatego Ci ich poleciłem. W zakresie wynajmu to oczywiście jest taka opcja, ale to już musisz się z nimi umówic na spotkanie, bo możliwość wynajmu jest uzależnione od ilości sprzętu na to przeznaczonego itp. a jeżeli tylko będziesz potrzebował naszej pomocy to śmiało pisz w tym temacie może jeszcze coś Ci doradzimy badź popytamy osób związanych z Bartontech. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O a maszyny będą stale używane? Jeżeli tak to z pewnością warto zatrudnić mechanika, który będzie na bieżąco przeglądał stan tych maszyn. O i warto też rozejrzeć się za odpowiednimi narzędziami, smarami jak te z castrol'a http://onico-oil.pl/kategorie-produktu/wysokowydajne-srodki-smarowe-castrol . Ah no tak i firma, która też pomoże wam w doborze maszyn, również się przyda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście w przypadku Bartontech mogę liczyć na pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, także od strony technicznej na pewno są w stanie mi pomóc. Jednak bardzo dziękuję za Waszą pomoc, bo dzięki temu pójdzie mi dużo łatwiej podczas "dopinania wszystkiego na ostatni guzik" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze maszyny były w znacznym stopniu wykonane z tworzyw sztucznych. W celu ich recyklingu zgłosiliśmy się do https://www.mag-bar.pl/ , co było całkiem rozsądnym wyborem - pozbyliśmy się problemy w mgnieniu oka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kable i przewody musieliśmy poddać recyklingowi. Przy pomocy https://skup-kabli.szczecin.pl/recykling-kabli.html udało się zrealizować ten plan, także zobaczcie, czym akurat dysponują. Ta opcja okazała się całkowicie mi odpowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
włókno
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 106

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Recykling maszyn wiązał się również z recyklingiem baterii. Z tego powodu istotne dla mnie było zgłoszenie do https://www.recykling-karat.pl/oferta/recykling-baterii/ . Oni podjęli sie tego ruchu, który całkowicie sprostał moim oczekiwaniom. No i na dobre pozbyliśmy się zbędnych, zużytych baterii!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy