FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rehabilitacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Sob Cze 25, 2022 2:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie taki zabieg jak fala uderzeniowa ?? Teraz wiele lekarzy to poleca. taka terapia jest niezwykle skuteczna przy takich schorzeniach jak ostroga piętowa, czy łokieć tenisisty. Sprawdźcie i zapoznajcie się z tym. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to ważne rzeczy. Przecież w zależności od tego, na jakim sprzęcie pracujecie, zależą w dużej mierze możliwości medyczne Waszej placówki. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://bechtold.pl/category/kriochirurgia/aparaty-kriochirurgiczne/ i przekonać się, w jakim kierunku pójść z wyborem odpowiedniego wyposażenia medycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten gabinet http://rehapro.com.pl już sprawdzaliście? Oferują tam nie tylko rehabilitację, ale również masaż. Na stronie macie informacje jak można tam dojechać. Trzeba zawsze korzystać z profesjonalnych rozwiązań, aby szybko wrócić do sprawności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że jak chodzi o tematy takie, jak rehabilitacja kraków - to nawet wiem, gdzie możecie się zgłosić. A mianowicie mam tutaj na myśli firmę Alan Med. Jest to świetna placówka, gdzie spotkacie się z wykwalifikowanym personelem, nowoczesnością, przyjemną atmosferą i innowacyjnymi nawet sprzętami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei przy moim ostatnim urazie korzystałam z porady FMC Centrum medyczne, gdzie polecono mi zabieg fala uderzeniowa łódź Powiem szczerze, że był to strzał w 10 gdyż niedługo potem wróciłam do pełnej sprawności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was podyplomowe szkolenia z zakresu fizjoterapii i osteopatii to najlepszym wyborem w okolicy będą kursy od - https://www.fizjosystem-szkolenia.pl Zdecydowanie nie znajdziecie drugich takich specjalistów, a sama organizacja zajęć jak i przebieg szkoleń są naprawdę na wysokim poziomie. Szczerze polecam!
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie mogę Wam polecić szkolenia, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie profesjonalnych szkoleń z zakresu fizjoterapii, osteopatii lub akupunktury, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://enedu.pl/kursy-stacjonarne/terapia-czaszkowo-krzyzowa/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem rehabilitacji lub osteopatii, to polecam Wam sprawdzić stronę https://enedu.pl/akademia/ , na której znajdziecie najróżniejsze szkolenia i kursy od Enedu. Oferta ich szkoleń i kursów jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro o rehabilitacji mowa, to może ktoś z was jest w stanie mi powiedzieć czy czy można cofnąć haluksy ? Ja nie mam zielonego pojęcia na ten temat, więc liczę na was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knowingbaw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2020
Posty: 7

PostWysłany: Nie Sty 22, 2023 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałem ostatnio dobrego laryngologa i trafiłem na stronę znany lekarz https://wmh.agency/co-to-jest-marketing-medyczny/ kierowałem się opiniami i wybrałem jednego z nich i jestem bardzo zadowolony z wizyty mega profesjonalne podejście warto było kierować się dobrymi ocenami w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 233

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrenujecie rehabilitacji to zgłoście się do kliniki rehabilitacja łódź tam pracują najlepsi doświadczeni specjaliści. Klinika wyposażona specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu szybko wrócicie do sprawności. Ja ich polecam bo mi bardzo pomogli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Sro Lut 01, 2023 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to jeśli chodzi o szkolenie dla fizjoterapeutów to dosyć atrakcyjną ofertę posiada https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ . Dodatkowo też tutaj nauka odbywa się w miłej atmosferze co jest również ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3378

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2023 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest fizjoterapia szczecin . Ogólnie wiele osób zachwalało sobie to miejsce, więc może akurat to byłby dobry wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 936

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to znaleźć dobrego specjalistę, który naprawdę Ci pomoże. A wszyscy wiemy, że nie zawsze tak jest. Dlatego ja wolę prywatne kliniki. Słyszałam, że w CM Gamma na Bobrowieckiej w Warszawie można liczyć na indywidualne podejście do pacjenta i miłą atmosferę. Skontaktuj się z nimi, aby umówić się na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy