FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont kuchni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kate444
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 10:01 am    Temat postu: Remont kuchni Odpowiedz z cytatem

Hej, zamierzam zrobić gruntowny remont kuchni i dlatego chciałbym zatrudnić fachowca. Kilka osób poleciło mi firmy remontowo budowlane kłobuck. Co wy myślicie na temat tej firmy? Wiecie może jak wyglądają ceny takich usług? Dziękuję za odpowiedzi. Very Happy
_________________
kate444
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darim
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile Was kosztowała kuchnia? Jakie były orientacyjne koszty takich podstawowych usług związanych z wykończeniem ścian, płytkami i potem wszelkim montażem? Czytam taki artykuł https://budujnafundamentach.pl/remonty-w-polsce-jakie-miasta-sa-najbardziej-oplacalne/ i chyba wiadome, że w najwiekszych miastach jest to dużo droższe ale i w mniejszych wcale obecnie nie jest tak tanio prawda? podpowiedzcie jak jest u was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przymierzam się do remontu i czytam różne poradniki na ten temat. Na stronie Kronosfera znalazłam ciekawy wpis, w którym podpowiadają jak wykonać remont bez brudu i kurzu: https://kronosfera.pl/blog/szybki-remont-kuchni-i-lazienki-bez-brudu-i-kurzu,721 Wink Przyznam, że ciężko mi to sobie wyobrazić, ale jak widać, są na to sposoby Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzając remont chcemy aby to co wykonamy służyło na lata. Warto skorzystać z doświadczonej i sprawdzonej firmy. Ostatnio przeprowadzałem remont generalny schodów. Polecam Wam pianobeton , ma płynną konsystencję, która gwarantuje dobre wypełnienie wszystkich zakamarków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to szczęście, że fachowca mam w rodzinie i on dokonał remontu mojej kuchni. Moglem zatem pozwolić sobie na zamówienie kuchni na wymiar i zakup innowacyjnego sprzętu agd z Solgaz. Ich kuchnia gaz pod szkłem jest genialna, wygląda jak indukcja, a do tego zużywa mniej gazu niż tradycyjna kuchenka co jest opłacalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 5:19 pm    Temat postu: Re: Remont kuchni Odpowiedz z cytatem

W swojej kuchni ostatnio miałem wymieniane panele podłogowe oraz zamontowałem listwy sufitowe ze strony https://podlogi24.net/sztukateria-listwy-przysufitowe-o_c_621_1.html za to wszystko zapłaciłem dość tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 256

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając wysokiej jakości wyposażenia kuchennego to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, bardzo dobre ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji w zależności oczywiście czego dokładnie potrzebujecie. Dlatego zapraszamy na https://sklep.sotbe.com/baterie-kuchenne-zlewozmywakowe-krany-do-kuchni i w razie pytań pozostajemy do dyspozycji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aiyana.hills
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do codziennego gotowania najlepsze będą garnki stalowe, emaliowane bądź aluminiowe, ale najlepiej z dodatkową powłoką. Pozwolą one na ugotowanie każdej potrawy. Gdy gotujemy dużo, warto rozważyć zakup dodatkowego garnka żeliwnego.
_________________
PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE KUCHNI – O CZYM PAMIĘTAĆ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
josh.roob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Wybór garnków jest bardzo ważny. Warto jednak zadbać również o dodatki w postaci wyposażenia szafek kuchennych. Na stronie internetowej https://planetamebla.pl można kupić bardzo ładne wkłady do szuflad, które są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Mają oni również w swojej ofercie systemy szuflad, które również są bardzo przydatne w kuchni. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont kuchni to wiele zagadnień do ogarnięcia i spięcie terminów kilku fachowców. Udało mi się jakoś tego dokonać lecz największy problem sprawiły mi zakupy agd. Nie wiedziałam co wybrać stojąc w sklepie i oglądając ofertę. W końcu po długim czasie poszukiwań w sklepie i internecie natrafiłam na ofertę Solgaz gdzie znalazłam funkcjonalny sprzęt o pięknym wyglądzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rerka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 14

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My remontowaliśmy kuchnię pół roku temu. Oprócz malowania i wymiany sprzętu to oczywiście też wymienialiśmy meble. Postawiliśmy tym razem na meble na wymiar od Eterno Kuchnie na Wymiar z Katowic. Wykonanie projektu poszło bardzo sprawnie. Od razu też wzięli się za jego wykonanie i po niedługim czasie mieliśmy już meble u siebie. Montaż udało się zrealizować w ciągu jednego dnia. Polecam tę ekipę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 3:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, gdzie kupowaliście przyrządy i akcesoria kuchenne? Macie namiar na jakiś sprawdzony sklep? Jak mam być szczera, to mnie w oko wpadła oferta boma-agd.pl ale chętnie też poznam wasze zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nowa kuchnia, to najlepiej na wymiar. Na pewno są troszkę droższe, ale też w 100% takie jakie chcemy, żeby były Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 544

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o remont to najlepiej jest jednak postawić na https://prinwestycje.pl/ . Jest to bardzo dobra i sprawdzona firma remontowa, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zleceń klientów także warto na nich postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boss
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 17

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno też miałem remont całej kuchni, bo poprzednia była już naprawdę mocno zużyta. Znajomy polecił mi zlecenie remontu sprawdzonej firmie i uważam, że to był dobry ruch, bo sam bym tego wszystkiego nie ogarnął. Państwo z Wnętrza-Vip.pl świetnie się spisali i moja kuchnia jest teraz funkcjonalna i nowoczesna. Zamierzam zlecić im również remont łazienki, bo jestem pewny, że będę tak samo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy