FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Segmentowa czy rolowana brama do garażu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 6:40 pm    Temat postu: Segmentowa czy rolowana brama do garażu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się z mężem jaka brama do garażu byłaby najlepsza. Na targach widzieliśmy takie coś nowego jak brama rolowana. Coś jak roleta. Czy to będzie lepsze rozwiązanie niż segmentowa? Ta obecnie jest chyba najbardziej popularnym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno roletowe rozwiązanie jest dużo nowszą konstrukcją. Kiedyś były takie unoszone w całości, potem segmentowe a teraz własnie w formie rolety. Hormann ma fajnie rozwiązane takie bramy i chyba w każdym segmencie mają coś do zaoferowania. Zobacz sobie u nich i porównaj które by Ci najlepiej pasowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolowane to taka nowość na rynku. Zostałbym chyba przy sprawdzonych rozwiązaniach bram segmentowych. Hormann ma je bardzo dobrze dopracowane. Rolowane tez ma ale ja miałbym dylemat czy taka brame brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia z bramami rolowanymi lecz producent Hormann znany jest z wysokiej jakości swych produktów i zaplecza serwisowego czynnego cała dobę. Zatem inwestycja na pewno będzie udana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokonywaliśmy na początku roku wymiany bramy garażowej i zakupiliśmy właśnie bramę rolowaną. Tylko ona dała się wpasować do naszego ciasnego garażu i sama w sobie zabiera niewiel miejsca. Działa od samego początku niezawodnie, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem bramę segmentową i jak najbardziej jestem z niej zadowolony. Zdecydowałem się na zakup modelu RenoMatic Light od Hormann, który wyróżnia się wysoką jakością wykonaia, odpowiednią izolacją pełnych segmentów i możiwością wyboru najmodniejszego koloru oraz wzoru. Zewnętrzna powierzchnia w jej przypadku rownież jest odpowiednio struktyryzowana i zabezpieczona przed promieniowaniem UV. A okres gwarancji jakim jest objęta to aż 10 lat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem to rolowana jest mniej sprawdzona niż segmentowe, które na rynku są już długo. Fajnie, ze to się tak rozwija. Oczywiście nie mówię, że rolowana jest zła. To rozwiązanie jest bardzo ciekawe. Czas pokaże czy przyjmie się na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miszka8
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkuję bramę segmentową z napędem od Hormana i tak jak moi poprzednicy jestem zadowolona z wyboru i jej bezawaryjnego działania. Pomimo tego Hormann swym klientom zapewnia infolinię serwisową 24h co też świadczy moim zdaniem o jego profesjonalności.
_________________
Zanim skrytykujesz innych, przyznaj się do własnych błędów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie rodzaje bram będą pasowały do waszego garażu. Sprawdź mozliwość montażu bramy przed jej zakupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego najlepiej kupowac tam, gdzie od razu jest montaż. Hormann ma swoje rozwiązania i swoje ekipy montujące. Pomiar przed montażem to podstawa. Bez tego to ciężko dobrze zamontować. Tak jak okna czy drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorothy77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brama dobierana na miarę będzie idealnie wpasowana. Dzięki temu będzie działała niezawodnie i spełniała swe funkcje. Dodatkowo jeżeli zainwestujemy w dobrą jakość produktu Hormann zyskujemy prawidłowy montaż i wsparcie przez kilka lat użytkowania poprzez odpowiednie zaplecze serwisowe.
_________________
Szczęście to mieniąca się jak tęcza bańka mydlana, która jak i ona pęka przy bele dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

segmentowa moim zdaniem jest lepsza, sam taką własnie mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy