FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sezon na narty
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie mogę doczekać się pierwszego wyjazdu na snowboard. Ale póki co nie ma jeszcze warunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
termia
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku gylismy z paczka w Austrii na nartach i nie zalujemy. Tak duzo nie wydalismy bo zaplanowalismy szczegolowo cały wyjazd, duzo dało wymienienie waluty w kantorze interentowym https://internetowykantor.pl/kurs-dolara/ sama sie zdziwiłam ze mozna tyle zaoszczedzic
Powrót do góry
Lektor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No sezon się zaczyna, a czy ubezpieczacie się przed takimi wyjazdami
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

felicjan51238 napisał:
A co byście polecili z krajowych jak najtrudniejszych stoków ?

Już dawno po naszych stokach nie jeździłem. Zawsze wolałem południowych sąsiadów, bo mieli i pewnie nadal maja dużo lepszą infrastrukturę. A od jakiegoś czasu jeździmy gdzieś dalej. W tym roku wypada właśnie Bukowel i to jednak w wersji sylwestrowej (coraz bardziej podoba mi się taka opcja). Fajne stoki też są w Gruzji ale już w Wytwórni Wypraw nie było terminów więc jest Bukowel Smile
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn i córka bardzo by chcieli nauczyć się jeździć na nartach. Zacząłem szukać nart i trafiłem na taka ofertę http://pmproshop.pl/wyszukaj/wszystkie/Narty-pl,Narty-Rossignol-pl Chciałbym im zrobić niespodziankę i kupić narty przed wyjazdem zimowym w ferie. Tylko nie bardzo się na tym znam. Możecie coś mi doradzić.
Powrót do góry
Mariola
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

budowlaniec fajnie, ze chcesz dzieciom zrobić niespodziankę lecz moim zdaniem najpierw sprawdź czy to ich naprawdę wciągnie. Z dziećmi jest rożnie mają tysiące pomysłów na minutę. Ja swoje zapisałam do szkółki narciarskiej jak byliśmy na wyjeździe w Kopaonik z Wytwórnią Wypraw. Sprzęt wypożyczyłam na miejscu. Mają tam fajnie rozwiniętą infrastrukturę dla narciarzy, a organizator zabukował nocleg blisko wyciągów więc każdą chwilę wykorzystywaliśmy na jazdę i doszlifowywanie nabytych umiejętności przez dzieci. Gdy załapały bakcyla i już dobrze czuły się na stoku dopiero wówczas dokonaliśmy zakupu nart.
Powrót do góry
Loipeld
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to sezon już chyba w niektórych miejscach rozpoczęty Smile. Chciałabym sobie kupić któreś z tych https://www.sklep-presto.pl/zima/sprzet-narciarski/buty-narciarskie-1501/ butów w nowym roku przed wyjazdem w ferie. Ktoś kto sie na tym zna może mi podpowiedzieć, które będą najlepsze?
Powrót do góry
inka3
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wyjazd na narty każdemu dobrze zrobi. Warto jednak zaopatrzyć się w dobrą kurtkę, żeby była ciepła i wygodna. Pamiętajcie, że na snowboard jest inna kurtka i na narty inna. Trzeba wiedzieć co się kupuje. Tutaj http://www.3pytania.pl/kurtka-narciarska-i-snowboardowa-czy-czyms-sie-roznia/ macie szczegółowo opisane różnice.
Powrót do góry
Fernena
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko pamiętajcie o wykupieniu ubezpieczenia, na narty bez tego nie ma co się w ogóle ruszać. skoro piszecie o Austrii to proszę https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-na-narty-austria/ . zwróćcie uwagę na koszty leczenia i ratownictwo, powinny być odpowiednio wysokie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: