FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sieć afiliacyjna - współpraca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 3:33 pm    Temat postu: Sieć afiliacyjna - współpraca Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakieś swoje strony czy blogi, czy kanał np na YT, to możecie nawiązać współpracę z jakąś siecią afiliacyjną, np Ceneo. Zobaczcie jak to wygląda i jakie są warunki współpracy: https://pp.ceneo.pl/jak-wyglada-wspolpraca-z-siecia-afiliacyjna

Powiem Wam, że wygląda to ciekawie i myślę sam nad stworzeniem czegoś swojego i dołączenia do takiego programu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 455

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie jest dochód pasywny, bowiem bloga/stronę czy kanał na YT/tiktoku itp trzeba ciągle rozwijać, dostarczać nowych materiałów, newsów, ale i także pozycjonować w sieci.

Jest to jednak na pewno dobra forma zarabiania pieniędzy z domu, przez internet. Coraz bardziej (na szczęście!) popularna na świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 22

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio natknęłam się na serwis marketplace.autopay.pl, może warto sprawdzić Very Happy
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 539

PostWysłany: Nie Gru 03, 2023 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Ceneo to wiarygodny portal. Porady faktycznie ciekawe i warte uwagi. Lubię ogólnie Ceneo właśnie za np prawdziwe, realne opinie. Nie ukrywam, że kieruję się jak coś kupuję, właśnie opiniami z Ceneo i wielokrotnie czytając opinie o danym produkcie - zmieniałam o nim zdanie i nie kupowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy