FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stolik na vinyle - propozycje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 8:45 am    Temat postu: Stolik na vinyle - propozycje Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Chciałbym zapytać Was, czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego jaki stolik na vinyle byście polecili i przede wszystkim gdzie udało się Wam go kupić jeśli jesteście zadowoleni z wyboru. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2022 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto sobie przygotować takie fajne miejsce i akurat jeśli chodzi o przestrzeń na płyty oraz gramofon to tutaj jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez AudioRTV u których znajdziecie model audio fos18sl https://audiortv.pl/szafka-audiofilska-rtv-stolik-audio-fos18sl-s538-n82 jednocześnie posiada systemy izolacji Airtube, Ambipad, Isone zapewnia zdecydowaną poprawę brzmienia systemu audio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mogę tutaj polecić, bardzo dobrze wykonane są te ich meble trzeba przyznać i widać że zostały stworzone przez osoby które znają się na temacie i wiedzą ile miejsca potrzebna na gramofon i ulubione płyty. Dlatego warto się rozejrzeć, a jak chcesz zamówić to skontaktuj się mailowo lub telefonicznie bo to nie jest standardowy sklep online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to fajnie, o tym sklepie jeszcze nie słyszałam. Mam nadzieje, że temat się rozwinie i jeszcze kilka informacji się tutaj pojawi aby ułatwić mi poszukiwania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mocno jesteście ograniczeni przestrzenią w salonie, to zdecydowanie tutaj mogę wymienić szafkę hi-fi pod gramofon, sprzęt audio i płyty, które możecie znaleźć tutaj https://audiortv.pl/szafka-hifi-pod-sprzet-audio-na-plyty-winylowe-s538-n95 dobrze wykonane i też trwałe, wyposażone w system Ambipad/Isone. Przyznam, że z perspektywy czasu zakup w pełni się udał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy