FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
studia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siegrid1536
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 10:27 am    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiecie czy opłaca się skończyć studia? Moim zdaniem warto skończyć studia lub szkołę policealną, gdyż to zdecydowanie umacnia naszą pozycję na rynku pracy. Na stronie https://wseh.pl/ znajdziecie ofertę szkoły policealnej. Co sądzicie o takiej szkole?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
oip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 11:31 am    Temat postu: Re: studia Odpowiedz z cytatem

Siegrid1536 napisał:
Witam, nie wiecie czy opłaca się skończyć studia? Moim zdaniem warto skończyć studia lub szkołę policealną, gdyż to zdecydowanie umacnia naszą pozycję na rynku pracy. Na stronie https://wseh.pl/ znajdziecie ofertę szkoły policealnej. Co sądzicie o takiej szkole?

Tez tak uważam, ale co kto woli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz wymarzonych studiów dla siebie to koniecznie sprawdź sobie ten kierunek https://wwszip.pl/studia-licencjackie/pedagogika/ myślę, że po nim są realne szanse na pracę w zawodzie, bo dzieci jednak przybywa. Sprawdź sobie też inne kierunki. Jestem pewna, że coś odpowiedniego na pewno znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super porada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laksaii22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli potrzebujecie porady seksuologa to polecam wejść na https://www.seksuolog-psycholog.com i umówić wizytę online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Indianosak88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wam szło na studiach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto również zajrzeć sobie tutaj https://www.wszib.edu.pl/o-uczelni/stypendia/stypendia-za-wyniki-w-nauce/ i dowiedzieć się przy okazji, jak w ogóle wygląda przyznawanie stypendium rektora dla najlepszych studentów. Warto takie rzeczy też wiedzieć, może wam się uda zdobyć...

Ostatnio zmieniony przez mayka dnia Sro Mar 10, 2021 4:03 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj wybór konkretnych kierunków studiów związany jest z zainteresowaniami , a także zapotrzebowaniem na dany zawód i na daną wiedzę. Dlatego jeśli ktoś dobrze czuje się w kierunkach ścisłych to dobrym wyborem będzie zarządzanie na https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html . Osobiście uczelnię bardzo polecam, bo sama ją ukończyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashleykavi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 7:21 am    Temat postu: AOL mail login Odpowiedz z cytatem

AOL Mail Login is a file that can be used for any type of internet information, such as web-based shopping or one-on-one contact. It can also be used to access AOL electronic message check in and other AOL administrations that deal with the AOL Mail Login. AOL Mail claimed the most recent cause in America Online's long history at the top of the day.
plumbers near me |
appliance repair near me |
bitcoin cash wallet |
frontier mail login |
aol mail login |
aol mail login |
amazon.com/mytv |
dominos coupons |
bitcoin cash |
att email login |
hotmail login |
heating and cooling |
commercial plumbing |
water heater repair |
gas line services
_________________
bitcoin cash wallet |
amazon.com/mytv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy studiuje to, co mu się wydaje słusznym i ja to naprawdę rozumiem. Dlatego wydaje mi się, że dobrze, jeśli mamy różne polecenia i to pozwala nam się po prostu dokształcać. Ja na razie tutaj https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/ wybieram odpowiednie rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 612

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomyśleć o studiach językowych, na tej uczelni ult.edu.pl/ może zapisać się na studia I lub II stopnia. Filologia Niemiecka, Angielska czy Rosyjska, będą wyborem który da nam pracę w fajnych firmach z możliwością rozwoju. Po takich studiach możemy też pomyśleć o np. własnej szkole językowej. Możliwości jest sporo, studia językowe to świetny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mychaa ja studiuje na MUm już od 2 lat, jestem na fizjoterapii. Uczelnia jest rzeczywiście świetna, poziom wysoki a zajęcia prowadzone w przystępny i ciekawy sposób, Teraz większośc zajęć odbywa się online ale nie brakuje też zajęć praktycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że opłaca się skończyć i to nawet nie jedne te studia. Ja mam w planach jeszcze podyplomowe, przeglądam ofertę uczelni na tej stronie. Myślę, że od września chętnie zacznę kolejny kierunek, wiedzy nigdy za wiele. A szczególnie jak trafimy na kierunek który nas mocno interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barkasail88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliście kiedyś może na studiach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 531

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ja wybrałem dla siebie studia podyplomowe w Warszawie. Na stronie: https://uth.edu.pl/dla-studenta/podyplomowe/studia-podyplomowe możecie sprawdzić sobie ofertę mojej uczelni. Jestem bardzo zadowolony z wiedzy jaką udało mi się tam zdobyć oraz znajomości - każdemu polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy