FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
studia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Volodymyr888
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 4:42 pm    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

Witam, jakie kierunki studiów waszym zdaniem są godne polecenia? Co sądzicie np. o https://wwszip.pl/ ? Wybralibyście jakiś z tych kierunków czy może jednak szukacie czegoś zupełnie innego? Poza tym jakie miasto do studiowania jest najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tych dobrych uczelniach jest wiele ciekawych kierunków do wybrania. Jak najbardziej warto się kierować swoimi zainteresowaniami, tak aby potem sprawdzać się w pracy w zawodzie. Jeśli szukacie godnej polecenia uczelni w Warszawie to zobaczcie na tej stronie. Sama kończyłam tu kierunek na wydziale zarządzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2022 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto iść na taki kierunek, który nas interesuje. Ja wybrałam kryminalistyka studia - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka-2/dzięki którym będę mogła pracować w służbach mundurowych. To specjalizacja, która kompleksowo przygotowuje to wykonywania wielu zawodów i ma na celu m.in. przekazanie wiedzy dotyczącej zwalczania przestępczości. Studia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością. Znajomi też tu studiują i są zadowoleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studiuję finanse i rachunkowość na Vizji w Warszawie. Pod adresem: https://vizja.pl/studia-wyzsze/finanse-i-rachunkowosc,wk5.html jest oferta uczelni. Warto wziąć ją pod uwagę, bo mają dobry poziom nauczania, nowocześnie wyposażone sale i przygotują Ciebie zarówno w teorii jak i praktyce do pracy w zawodzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ktoś z Was zdecyduje się na studia medyczne na takich kierunkach jak fizjoterapia, położnictwo czy pielęgniarstwo to warto składać papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie Smile wysoki poziom, super kadra wykładowców, dobra organizacja i niewygórowane czesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat studia podyplomowe? Czy warto zdecydować się na takie studia? Myślałam o kierunku zarządzania. Niedawno znalazłam ofertę Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości. Więcej informacji na stronie https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka uczelnia jest najlepsza, jeśli chodzi o studia fizjoterapeutyczne ? Nie ukrywam, że od dawna interesuje mnie ten kierunek, w przyszłym roku matura, więc już rozważam konkretne kierunki, aby wiedzieć, z jakich przedmiotów pisać maturę. A Wy gdzie się wybieracie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cgoyette
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie chcę zacząć studia. Najbardziej interesuje mnie psychologia. Na stronie internetowej wsb-nlu.edu.pl znalazłam ciekawą ofertę, a sama uczelnia wygląda na bardzo nowoczesną. Dodatkową zaletą jest na pewno możliwość współpracy z Instytutem Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu, co na pewno pomaga w znalezieniu pracy po studiach.
_________________
WSB-NLU Nowy Sącz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 615

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni wybór kierunku studiów to niestety nie jest prosta sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ubaldo.keebler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Bielsko

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia RealTime online mogą być bramą do nietypowych ścieżek kariery, takich jak scrum master. Osoby zainteresowane zarządzaniem projektami i rozwojem umiejętności mogą znaleźć uczelnie online, które otworzą im drzwi do tej fascynującej pracy.
_________________
Studia online w formule RealTime – jakie dają możliwości? Kim możesz po nich zostać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy