FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
System domu inteligentnego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 4:19 am    Temat postu: System domu inteligentnego Odpowiedz z cytatem

Posiadam dom w stanie deweloperskim, i chciałbym w nim zainstalować system inteligentnego domu, aby sterować roletami, zasłonami, światłem i przede wszystkim muzyką.. czy polecicie system, do którego znajdę na Śląsku sprawnego instalatora i który będzie w przyzwoitym zakresie finansowym i jakościowym? Ps. Posiadam sporo nowych tabletów samsunga, więc chętnie je wykorzystam w tej instalacji. Super, gdyby system dzialal z asystentem Googla I też sterował domem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 203

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 4:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tych "po pierwsze zacznij od budżetu" to nie czytaj, bo jak ktoś zaczyna od budżetu to możesz go skreślić na start. Wpierw określ dokładnie jakie funkcjonalności cię interesują i będzie można dobrać rozwiązanie. Jeśli nie zmieścisz się w oczekiwanej kwocie to będzie można ciąć, lub wybrać coś powiedzmy z niższej półki. Z mojego doświadczenia mogę napisać, że taniej jest wypruć wszystkie tanie modułu bezprzewodowe ze ścian niż przerabiać albo wymieniać całą mega szafę sterująca. Zresztą po jakimś czasie okazuje się że klient i tak korzysta głównie z automatyki ogrzewania, alarmu czy obecności, a reszta to zabawka. Ważne żeby określić faktyczne swoje potrzeby i potem przejść do konkretnej dyskusji w danym temacie. Nie jestem instalatorem i mam wywalone na różne systemy, ale jak chcesz to się odezwij, mam lata doświadczeń w dopasowywaniu i analizie wymagań klientów biznesowych jeśli chodzi o oprogramowanie. Sam też tworzę oprogramowanie. Hardware to drugorzędna sprawa.
https://www.sabur.com.pl/system-zarzadzania-i-monitoringu-zuzycia-mediow/

Warto jest na pewno skontaktować się z nimi. W firmie dobiorą odpowiednie rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutmann.bernardo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki system jest bardzo drogi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Pią Gru 08, 2023 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ale chętnie się dowiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Sro Gru 20, 2023 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że firma Wiśniowski doposaża swoje produkty w rozwiązanie smart home, a teraz widziałem że mają masę rabatów na swoje produkty https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/ , najlepiej tam się rozejrzyj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy