FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szambo na terenie gliniastym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makłowicz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 22

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 1:38 pm    Temat postu: Szambo na terenie gliniastym Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam prośbę o doradzenie mi w kwestii doboru szamba. Budynek jest na terenie gliniastym, ale z dużym spadkiem terenu. Już z kilkoma firmami rozmawiałem ,ale tak średnio mi się produkty podobały np. wymagały częstego wypompowania, czy wymagały płatnych serwisów więc szukam czegoś bardziej optymalnego. Proszę bardzo o rady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
oszeszek009
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 30

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę polecić tę firmę https://biower.pl/ .Też teren u mnie gliniasty i udało się w całkiem dobrych kosztach. Wiedziałem akurat że można na nich polegać, bo w okolicy u nas zrobili dwie podobne instalacje a wiadomo, że jak sprawdzona firma to najlepiej z nią współpracować. Tutaj kwota wykonania z oczyszczalnią Bioficient 4 na gotowo wyniosła 14 tysięcy ze żwirem i piaskiem. Zgłoszeniem zajęli się darmowo. )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, no możesz mieć w tym względzie problemy, bo jednak taki teren tylko utrudnia jakiekolwiek elementy i wykopy, ale myślę, że jak zapytasz fachowców z BRAT-BET http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ , to oni coś dla Ciebie wymyślą. W końcu od lat działają w biznesie, ale mają też i wszelkie atesty, czy potrzebne zezwolenia. Jestem pewna, że Ci pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy