FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szklo do kuchni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dandek33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sie 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 3:24 am    Temat postu: Szklo do kuchni Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie czy ktoś ma szkło w kuchni zamiast płytek? Znajomy mnie namawia na szkło do kuchni bialystok. Chce wiedzieć jak się to sprawdza po latach. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
orion65
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2021
Posty: 11

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam i polecam - takie szkło prezentuje się bardzo elegancko, kuchnia jakoś od razu nabiera charakteru, w dodatku jest bardzo wytrzymałe, a jego czyszczenie jest szybkie i bezproblemowe. Jak dla mnie, same plusy. Smile Co do producenta, u którego zamawiałem swoje szkło, to była to firma Glass Market z Warszawy: https://www.glassmarket.pl/oferta/ Ich szklane wyroby są niezwykle precyzyjnie stworzone, gładkie, a przy tym bardzo trwałe. Sprawdzają się świetnie, mogę je szczerze polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni to idealnie sie wpasuja panele szklane łódź - przy nich tez duzo latwiej zachowac czystosc i higiene w kuchni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam o panelach z plexi. Wydaje mi się, że to jednak dużo bardziej praktyczne rozwiązanie niż szkło. Nie chodzi tu oczywiście o taką klasyczną bezbarwną plexi. W nowoczesnej kuchni może się sprawdzić na przykład czarna plexi na wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie kuchni jest ważnym aspektem. Polecam Wam Włoska kawiarka Giannini , jest to strona na której zakupicie tradycyjne naczynie do parzenia kawy. Piję kawę dość często, zdecydowałem się na zakup, jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali odpowiednich płyt plexi pod wymiar do swojego domu to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zapoznali się z ofertą przygotowaną przez https://www.plexart.com.pl/plyty/plyty-z-tworzyw/plexi/ gdzie możecie liczyć na konkurencyjne ceny, terminowość realizacji i profesjonalne podejście obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia, aby wszystko było idealnie tak jak tego moglibyście oczekiwać. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
josefa.sporer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2024
Posty: 3
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pleksi cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywane w rozmaity sposób przez wiele branż. Wszystko za sprawą wyjątkowych właściwości tego materiału. Wysoka przezierność pleksi czyni z niego atrakcyjną alternatywę dla zwykłego szkła – pleksi jest tańsze, zdecydowanie lżejsze i trudno tłukące, a przy tym stosunkowo sztywne i łatwe do obróbki. Co sądzicie o zamówieniu plexi na wymiar z tego miejsca - https://plexiexpert.pl/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy