FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szkoły policealne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korektor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 23

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 12:05 pm    Temat postu: szkoły policealne Odpowiedz z cytatem

Witam, co myślicie o szkołach policealnych? Jestem tegoroczną maturzystką. Wszyscy moi znajomi wybierają się na studia, ale ja nie chce iść na studia. Mam konkretny plan. Zawsze marzyłam o zawodzie wizażystki, dlatego znalazłam najlepszą szkołę w Polsce, która kształci w tym kierunku, szkołę Dziewulskich: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/ myślicie, że to dobry plan? Chciałabym pracować w przyszłości w TV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem znacznie lepiej już iść na zaoczne studia, ukończyłem taką szkołę i szczerze powiem, że raczej nic mi to nie dało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to marzą się studia za granicą. Nie takie erasmusy co jezdza na semestr czy dwa tylko wyjechac i studiować na stałe Smile Od razu można sie przyzwyczaić do kraju, znaleźć pracę, na pewno łatwiej i lepiej płatną. Znalazłam już fajną stronę gdzie znajdę pomoc przy załatwieniu studiów w Anglii czy Holandii https://studiujwanglii.pl/ polecam wam również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mosek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem po co iść do szkoły policealnej. Idź na studia. Po studiach będziesz miała dyplom i większe możliwości.
_________________
http://www.eaiib.agh.edu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj speców z tej dziedziny. Według mnie to może być naprawdę dość dobre źródło wiedzy i informacji Smile
_________________
Każdy, kto potrafi współczuć i umie zrozumieć drugiego człowieka, może go obdarzyć hojniej niż pieniędzmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko szkołom policealnym, sama do takiej chodziłam i zrobiłam dwa kierunki jednocześnie, a oprócz tego, jestem też po studiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rora
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie pomysł nie jest zły. Ale pamiętaj, że szkoła nie sprawi, że wylądujesz w telewizji, musisz samodzielnie dążyć do celu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziłem kiedyś do takiej szkoły, ale tylko przez chwilę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością przydatne okażą się informacje podawane na blogu http://blogbiszopa.pl/studia-ekonomiczne/ mi się one przydawały wielokrotnie, są tam zarówno porady odnośnie szkoły, jak i kursów doszkalających.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że najlepszą opcją jest jednak Cosinus, słysząc opinie moich znajomych o innych placówkach widzę dużą różnicę na plus dla nich. Co ważne także jest tutaj gwarancja bezpłatności i możliwość wybrania świetnych kierunków medycznych które na pewno ułatwią znalezienie pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła policealna jest spoko pod warunkiem, że nie planujesz studiów.
Zerknij sobie tu www.wiedza-naukowa.eu są tam różne ciekawe artykuły być może któryś Cię zainteresuje do zmiany zdania albo być może zdecydujesz się na któreś studia z podobnej tematyki, zgodnej z twoimi zainteresowaniami:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że nauka w szkole policealnej to dobry pomysł. Moja siostra w przyszłym roku kończy naukę na kierunku Technik rachunkowości: https://zak.edu.pl/leksykon-zawodow/10-technik-rachunkowosci w Żaku. Już podczas nauki nawiązała kontakt z przyszłym pracodawcą i jak zda wszelkie egzaminy to ma szanse na zatrudnienie.
Żeby rozpocząć studia trzeba zdać maturę przy szkole policealnej wystarczy skończyć liceum lub technikum. Nauka trwa zdecydowanie krócej niż na studiach i po jej skończeniu mamy już konkretny fach w kieszeni. Jeśli oczywiście zdamy egzamin państwowy.
Trudno porównywać poziom nauczania szkoły policealnej i studiów. Studia trwają od 3 do 5 lat a nauka w szkole policealnej maksymalnie 4 semestry.
Nawet z racji tego wiadomo że w dłuższym czasie jesteśmy w stanie przyswoić więcej wiedzy. Oczywiście są takie zawody. które bezwzględnie wymagają skończenia studiów wyższych. Nawet jeśli skończymy szkołę policealną nadal możemy rozpocząć studia na dowolnym kierunku. [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi szkołami policealnymi polecam zapoznać się z ofertą www.medica.edu.pl Możecie tam wybrać zwykłą szkołę policealną, medyczną szkołę policealną, szkołę medycyny estetycznej i medyczno-kosmetyczną. Tam powinniście znaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrał jednak studia, byle nie typowo humanistyczne kierunki. Brat aktualnie studiuje prawo urzędnicze na WSGE, to szkoła wyższa w Józefowie http://wsge.edu.pl/index.php/studia-i-stopnia Uważam, że dobrze wybrał, skończy coś konkretnego, co da mu pracę. Zdecydowanie jestem za konkretnymi zawodami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za szkołą policealną Cosinus i to ze względu na wysoki poziom jaki sobą reprezentują od wielu lat, czego potwierdzeniem na pewno są pozytywne opinie uczniów i do tego grona sam należę. Mają ciekawe kierunki Medyczne (nie wiem jak inne) są prowadzone z dużą dokładnością, zwracaniem uwagi na ważne elementy w szczególności podczas zajęć praktycznych i odpowiednio ukierunkowane na przyszłą pracę zawodową oraz zdobycie kwalifikacji po zdanym egzaminie z OKE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy