FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkoły prywatne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 5:51 pm    Temat postu: Szkoły prywatne Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o szkołach prywatnych? Konkretnie to chodzi mi o szkoły podstawowe. Zastanawiam się czy zapisać syna do Te Vizji, oglądałam różne szkoły z Warszawy, ale ta zrobiła na mnie najlepsze wrażenie muszę przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwójkę dzieci w prywatnej szkole i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Mam wrażenie, że tu jest całkiem inne podejście dyrekcji, nauczycieli do uczniów i rodziców. Mnie sie podoba więc daje pozytywną rekomendacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexmalcova
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 180
Skąd: United States

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 6:42 am    Temat postu: amazon code Odpowiedz z cytatem

The world has enjoyed their Prime membership on larger-screens. www.amazon.com/mytv has made it easy. MyTV App registration is your best option for streaming all of the Amazon Prime shows to your Smart TVs. The above article will solve all your registration, login, verification problems. Now all you have to do is put on your comfy clothes and enjoy the theatre-like experience at home. Log in with your Amazon Prime Login account to access all your favorite web series and original web shows on your smart television.
amazon code
amazon.com/code
amazon.com/us/code
amazon.com/us/code
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Nie Paź 17, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O samej Te Vizji mogę sporo dobrego powiedzieć, zresztą kogo nie zapytasz to otrzymasz pozytywne opinie. Szkoła to już taki większy i nowoczesny kompleks, pełne zaplecze sportowe, edukacyjne, sale super wyposażone. Plusów jest tu bardzo dużo i dzieci to odczują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szkoły jak Te Vizja to przede wszystkim dużo fajnych zajęć, lekcji, takie rzeczy, które dodatkowo normalnie szukalibyście w innych miejscach będziecie mieli zagwarantowane na miejscu, w waszej szkole. Mnie to przekonało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angielski ważna rzecz, a w prywatnych szkołach jest dużo godzin lekcyjnych właśnie z języków i to nie tylko angielskiego. Jest to zdecydowana przewaga prywatnych szkół, takie mam zdanie. nie masz się co zastanawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz szkoły dla dziecka z autyzmem lub zespołem Aspergera to szczerze polecam szkołę Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Jest to szkoła terapeutyczna, znajdująca się w Warszawie. Dzieci mają tam zapewnioną terapię (indywidualnie dopasowaną do swoich potrzeb) oraz realizują podstawy programu MEN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do szkoły prywatnej, to się nie wypowiem, ponieważ moje dzieci chodzą do publicznej i są zadowolone. Od niedawna w szkole mają zajęcia z programem moc emocji https://swiatprogramow.pl/moc-emocji.html wiele z nich wynoszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria13
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 53

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekonałam się do szkół prywatnych i zapisałam córkę do Te Vizji Okopowa. Szkoła bardzo szybko się rozwija i daje mnóstwo możliwości dzieciom. Córka bardzo lubi tą szkołę, co nas cieszy najbardziej. Nauczyciele są bardzo mili i potrafią wytłumaczyć zrozumiale nawet najtrudniejszy materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3388

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niedawno w szkole pojawiły się dystrybutory wody od https://www.zdrojownia.pl/ . Dzięki czemu teraz dzieci mają stały dostęp do świeżej wody, także oferta jest bardzo dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka00
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 21

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz nic przeciwko szkołom prywatnym to z całego serca mogę polecić Te Vizję. Gwarantuję, że zarówno ty jako rodzic jak i dziecko będziecie bardzo zadowoleni. Szkoła staje na wysokości zadania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Nie Maj 01, 2022 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczery, to oczywiście, że szkoła prywatna będzie lepsza. Tam nauczyciele dostają godziwą wypłatę, więc też dobrze pracują. Taka prawda! Moja córka jest w szkole prywatnej. Dodatkowo zainteresowała mnie szkoła programowania dla dzieci https://instakolko.pl/. Prowadzona przez profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 4:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej szkole warto stawiać na dobrze opracowane podręczniki. Zobczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/seria/matematyka-z-plusem To seria podręczników przygotowana dla uczniów szkoły podstawowej. Cieszy się uznaniem nie tylko nauczycieli ale też uczniów. Zaletą są też niskie, promocyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 937

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym skończyć jakieś kursy medyczne. Koleżanka doradziła mi, że bardzo ciekawą ofertę pod tym względem można znaleźć u https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-medyczne/ i nie ukrywam, że kilka kierunków wpadło mi w oko. Dajcie znać rękawy uważać o tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja mam do Was pytanie odnośnie oferty https://legionowo.leaderschool.pl/oferta/nauka-jezyka-do-matury-w-legionowie/ co mozecie powiedzieć na ten temat? W nastepnym roku moje dziecko bedzie zdawało mature wiec chce je przygotowac jak najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy