FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szukam szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do szkoleń które ja bym wam polecał to tutaj https://cgwisdom.pl/ macie takie z grafiki projektowej. One są w pełni profesjonalne i przygotowane w przystępny sposób, nauczyłem się z nich już dużo. Mam zamiar jeszcze wykupić niektóre bo będę tej wiedzy potrzebował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kinga458
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 55

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po drugie- każdy z nas przechodzi inną drogę życia i być może ktoś „potrzebuje” zbłądzić, by czegoś się nauczyć- zrozum to.
Polecam rozwój duchowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia BHP to szczerze polecam zajrzeć tutaj https://inzynieriabhp.pl/ Znajdziesz tam szeroki wachlarz szkoleń z zakresu BHP. Można też skorzystać z pomocy szkoleniowców lub pomocy z BHP w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 3:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrych kursów w branży budowlanej, które przygotują was lub waszych pracowników do egzaminu UDT, to polecam skorzystać z oferty Centrum Szkolenia Zawodowego https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/kursy-przygotowawcze-do-egzaminow-udt/, które działa przy firmie Oświata Lingwista. To znany ośrodek, gdzie organizowane są wysokiej jakości kursy przygotowawcze do egzaminów UDT z zakresu obsługi: żurawi przenośnych (HDS), żurawi stacjonarnych, suwnic, dźwigów towarowo-osobowych, podestów ruchomych, wózków jezdniowych podnośnikowych. Zapewniają świetnych instruktorów, dobrze opracowany program i miłą atmosferę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może szukacie kurs o budowie domu Ja właśnie ostatnio widziałam taki kurs online. Ja uważam że to jest bardzo przydatne szkolenie. Zgadzacie się ze mną? Budowa domu to trudne zadanie warto wiedzieć wcześniej dużo na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
9-Max-9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2023
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 29, 2023 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarcia napisał:
A może szukacie kurs o budowie domu Ja właśnie ostatnio widziałam taki kurs online. Ja uważam że to jest bardzo przydatne szkolenie. Zgadzacie się ze mną? Budowa domu to trudne zadanie warto wiedzieć wcześniej dużo na ten temat.


No bardzo ciekawa sprawa! Nie miałem pojęcia, że w Polsce mamy juz takie szkolenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bill.gutkowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadając własną firmę zawsze warto jest się szkolić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
9-Max-9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2023
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 03, 2023 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla przedsiębiorców lub osób prowadzących własną działalność gospodarczą ciekawą metodą rozwoju jest indywidualny coaching biznesowy. W czasie takiej współpracy można się od razu skupić na najważniejszych tematach i nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale zdefiniować konkretne cele oraz plan ich realizacji. To zdecydowanie przyśpiesza rozwój i wprowadzanie pożądanych zmian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Sie 16, 2023 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry biznesowe to idealna przestrzeń dla osób, które mają określony zasób wiedzy teoretycznej, ale chcą wzbogacić go o umiejętności praktyczne. Czy wiecie, która firma oferuje takie gry? Ostatnio znalazłam w Internecie firmę Grupa Training Partners https://trenerzy.pl/szkoleniowe-gry-symulacyjne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Czw Sie 31, 2023 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs a potem zdaniem egzaminu związanego z urządzeniami chłodniczymi. Słyszałem, że egzamin f gazy nie jest trudny, o ile skorzysta się z usług firmy kursy-zawodowe24.pl . Muszę przyznać, że posiadają naprawdę interesujący pakiet szkoleń w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Sie 31, 2023 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz sprawdzonych narzędzi i materiałów dla instalatorów? Ostatnio trafiłem na https://vtac.com.pl/dla-instalatorow/ i muszę przyznać, że ich oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna. Zwróć uwagę zwłaszcza na ich szkolenia dla instalatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry biznesowe są najbardziej skuteczną metodą nauki, wykorzystywaną w takich tematach jak zarządzanie strategiczne, marketing, finanse czy zarządzanie produkcją. Czy znacie firmę, która oferuje takie szkolenia? Niedawno znalazłam w Internecie firmę Grupa Training Partners. Oferta na stronie https://trenerzy.pl/szkoleniowe-gry-symulacyjne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również poszukuję ciekawych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, ponieważ chciałem podarować taki upominek mojej żonie z okazji urodzin. Jak ktoś zna dobrą firmę, to proszę o podesłanie linka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2023 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym chciała odbyć dobre i jakościowe szkolenie. Zastanawiam się, z jakiej oferty skorzystać. Jeśli znacie dobrą firmę, to proszę was o podanie linka. Będę wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem firma Volomis prowadzi świetne szkolenia. Posiadają bezpieczne produkty, doświadczonych lekarzy prowadzących szkolenia. Dodatkowo cena nie jest przerażająca, a w pakiecie dostajecie produkt do pracy, więc na początek nie musicie niczego kupować, jeśli chcecie zacząć przygodę z medycyną estetyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy