FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
tłumaczenia przysięgłe angielskiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 107

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 8:02 am    Temat postu: tłumaczenia przysięgłe angielskiego Odpowiedz z cytatem

Szukam strony internetowej gdzie zlecić można tłumaczenia przysięgłe angielskiego. Kojarzycie może jakieś pewne firmy, które szybko realizują zlecenia? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie. Co myślicie o https://123angielski.pl/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny tłumacz przysięgły to pan Marek Bagiński z Białegostoku. Tu masz jego stronę internetową: https://www.prolingua.com.pl/ Tłumaczy na języki angielski i niemiecki. To tłumacz solidny, terminowy, po prostu profesjonalny, ja mam o nim jak najlepszą opinię. Duży plus też za dobre stawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumacz przysięgły powinien realizować te zadanie fachowo i profesjonalnie. Dlatego warto wiedzieć, do kogo się zgłosić! Wszelkie tłumaczenia od dawna wykonują dla nas w biurze ARB http://www.arb-tlumaczenia.pl/ - a wychodzi im to kapitalnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już mowa o języku angielskim, to jakie znacie szkoły językowe, oferujące kursy z tego języka dla początkujących? Ja trafiłam na taka ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-poczatkujacych. Polecam się z nią w wolnej chwili zapoznać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirowolski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tłumaczenia na angielski to często trudna sprawa. Dużo ludzi twierdzi, że wykonuje świetne i szybkie tłumaczenia a potem jest sporo błędów i problemów. Dlatego też moim zdaniem najlepiej jest poprosić o próbkę tłumaczenia. Nawet warto za nią zapłacić, żeby mieć jednak pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristian85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenia, na pewno przejrzę linki, które podesłaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BACHOWICZ
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma większych problemów ze znalezieniem takiego tłumacza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to znaleźć dobrego tłumacza przysięgłego, który nie weźmie od nas fortuny jest bardzo ciężko. Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad kształceniem się w tym kierunku. Najpierw jednak chce zacząć naukę języka angielskiego od samego początku by wszystko sobie przypomnieć. Później może zdecyduje się na filologię angielską i jakoś ta nauka pójdzie. W końcu taka wiedza nigdy się nie zmarnuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kiedyś sama próbowałam przetłumaczyć dokument na język angielki. Znalazłam nawet stronę https://forumtlumaczy.pl/ na której jest wiele cennych porad, które mogłyby mi się przydać. Z każdym zdaniem coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że przetłumaczenie tekstu branżowego bez znajomości słówek i zwrotów do łatwych nie należy. W obawie, że będzie sporo błędów i pismo wróci do korekty od razu wolałam oddać je do biura tłumaczeń. Miałam pewność, że będzie to drobione rzetelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl jest strona biura tłumaczeń z Łodzi. Oferuje ono między innymi tłumaczenia ustne. Warto zapisać sobie na nich namiar, ponieważ coraz więcej umów zawieranych jest z obcokrajowcami, a w takim przypadku warto korzystać z pomocy profesjonalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumacz przysięgły z angielskiego to tłumaczenia ustne z nimi można wszystko załatwić szybki i przez internet. Oczywiście mają bogatą ofertę i zajmują się tłumaczeniami ustnymi online oraz pisemnymi tłumaczeniami różnych dokumentów. Polecam ich serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku biuro tłumaczeń https://tlumaczeniaexpress.pl/ jest najlepszym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już szukać pomocy przy tłumaczeniach to najlepiej zdecydować się na biuro tłumaczeń. W takim miejscu jaka biuro tłumaczeń Warszawa można liczyć na wielu tlumaczy o różnych specjalizacjach, więc i na najbardziej skomplikowane tłumaczenia na różne języki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tlaruds
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2021
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 6:02 pm    Temat postu: tłumacz Odpowiedz z cytatem

To ja od siebie zdecydowanie mogę polecić http://www.tlumacze-warszawa.pl/tlumacz-przysiegly-angielski/ gdzie często korzystam jeśli jestem w jakiejś problematycznej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skriv
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was jeszcze szuka biura tłumaczeń, to polecam Skrivanka, w zespole są tacy specjaliści jak właśnie tłumacz polsko-angielski, ale też tłumacz rosyjsko polski. Można zamówić tłumaczenie dokumentów (zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione), lokalizację strony internetowej czy oprogramowania i skorzystać z innych usług. Wszystko wykonywane jest z pełnym profesjonalizmem i dbałością o poufność danych.
_________________
tłumacz angielsko polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy