FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
trasport maszyn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 9:02 pm    Temat postu: trasport maszyn Odpowiedz z cytatem

Mam trochę nietypowe jak na kobietę pytanie ale szef poprosił mnie o pomoc i nie mogłam odmówić. Czy wiecie, gdzie w naszym województwie można wynająć załatwić transport maszyn? Albo może słyszeliście coś o firmie http://transportmaszynpoznan.com/oferta/? To chyba najlepsza opcja jaką udało mi się znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli o transport maszyn chodzi, tutaj bez wątpienia należy skorzystać z usług profesjonalistów. Na pewno do takich należy firma Symlog http://symlog.eu . Działa ona na naszym rynku od wielu lat, a jej oferta obejmuje takie opcje jak chociażby spedycję kolejową czy też transport międzynarodowy. Co istotne, określone działania w zakresie transportu są zawsze dobierane indywidualnie pod kątem wymagań i potrzeb określonego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorloja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zainteresowanie się tym, czym jest wynajem hds. Podejrzewam, że przy takim transporcie też może się to nadać. Polecam skorzystanie z wynajmu takiego wozu, bo z nim przewożenie tych maszyn nie powinno sprawić problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmy trudniące się takim transportem nie trudno znaleźć na cyklicznych spotkaniach i targach transportowych na poradnikowy.net znajdziesz informacje o tym. Gwarantują solidne i terminowe wykonanie zlecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy według was takie firmy będą w stanie przetransportować profesjonalne maszyny dla przemysłu spożywczego? Będę niedługo zmieniał halę produkcyjną swojej działalności i muszę wszystko przewieźć do innego miasta. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rex134
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli chodzi o wynajem samochodów, tutaj bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą, dostępną w http://www.kangoor.pl/ .Przede wszystkim firma ta działa na naszym rynku od wielu lat. Poza tym flota pojazdów w tym przypadku jest naprawdę szeroka, a i ceny są zdecydowanie konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz rzetelnych informacji z dziedziny transportu, to ja Ci polecam zajrzeć na portal Polskiej Gazety Transportowej, tutaj masz link http://www.pgt.pl/logistyka, znajdziesz tam też tablicę ogłoszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was prowadzi może wypożyczalnię sprzętu i maszyn budowlanych? Według mnie to całkiem fajny pomysł na biznes. Jeśli tylko dysponuje się odpowiednimi środkami na rozkręcenie firmy, to można osiągnąć naprawdę duże zyski. Potrzeba tylko głowy na karku i odwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transportu niestety nie załatwię, ale mogę podpowiedzieć gdzie można kupić wysokiej jakości części do kombajnów . Kolega polecił mi sklep Perkozparts i właśnie oglądam w nim towar. Aż się w oczach mieni ile tu jest dostępnych różnych elementów do maszyn rolniczych. Wiele razy się zdarzało, że musiałam długo czekać, aż przywiozą z hurtowni do sklepu, a tu jest wszystko dostępne od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że natrafiłem akurat na ten wątek. Jeśli chodzi o transport maszyn to z czystym sumieniem mogę polecić Wam ofertę tej firmy: http://transport-pm.pl Mają ogromne doświadczenie w branży i sprawnie realizują zlecenia. Jestem przekonany, że nie będziecie zawiedzeni stawiając na ich usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takiej opcji, jak dekonsolidacja przesyłek w moje ocenie jest to super opcja, szczególnie jeżeli chcecie zadbać o wygodę i jednocześnie łatwość transportu dzieląc kontener z innymi osobami. Warto rozważyć i jednocześnie ograniczyć niepotrzebne koszty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością przyda się do tego odpowiednia firma transportowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie tak, nie mieliśmy jeszcze potrzeby transportowania maszyn bo nawet w razie awarii dojeżdża do nas ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny serwis hydrauliki siłowej, pneumatyki i silników elektrycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nmorar
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 11
Skąd: Prochowice

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas relokacji maszyn realizuje się dwa główne cele. Pierwszym jest bezpieczna zmiana lokalizacji maszyn i prawidłowe uruchomienie ich w nowym miejscu. Drugim zaś jest wykonanie operacji w sposób, który nie wpłynie negatywnie na pozostałe procesy prowadzone na obszarze.
_________________
relokacja maszyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pon Cze 19, 2023 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, co chcesz transportować. Myślę, że zaciekawić Cię może między innymi transport niskopodwoziowy poznań: https://kuta-autoserwis.pl/transport-niskopodwoziowy/ . Warto poczytać o tym, czym zajmuje się ta firma. Moim zdaniem warto mieć namiary na nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy