FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom czy mieszkanie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakahom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:00 pm    Temat postu: Dom czy mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Witam
Niebawem powiększy mi się rodzina, w związku z tym w raz z mężem musimy poważnie zastanowić się nad zakupem domu lub mieszkania. Skłaniamy się bardziej do zakupu domu na takim osiedlu domy ruda śląskaco o tym sądzicie? To najlepsze wyjście?


Ostatnio zmieniony przez jakahom dnia Wto Paź 31, 2017 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakb7p2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam mieszkanie i nie narzekam.
_________________
check my blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na waszym miejscu wybrałabym dom. Zawsze dziecko w przyszłości może się bawić w ogrodzie. Ja jestem w trakcie kupowania swojego domu. Rozglądam się za firmą, której zlece remont domu. Wpisuje w google: remont domu warszawa i wyszukałam http://www.doskonalewnetrze.pl/oferta/ . Czy ktoś korzystał z usług tej firmy? Jakie są opinie na temat tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zdecydować się na dom, zwłaszcza, że tutaj http://markasdomy.pl jest ciekawa oferta w tym zakresie. Ja tam nie lubię jak ktoś chodzi mi po suficie, puka i stuka. Lubię też mieć sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dom. Większa przestrzeń, kawałek ziemi dookoła gdzie dzieci jak również i my dorośli będziemy mogli korzystać z pięknej pogody. Jak dla mnie wybór był prosty i zainwestowałam w dom drewniany z bala. Szybki w budowie i wykonany perfekcyjnie z Natur Eko Dom, który ma spore doświadczenie w ich budowach. Mieszkamy w domu ekologicznym, energooszczędnym, bardzo wytrzymałym i mający pozytywny wpływ na nasze zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gonzalez
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za domem, jednak zupełnie inny komfort życia niż w mieszkaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie mieszkanie. Dom jest zbyt drogi. Posiadając dom ciągle trzeba coś przy nim robić, a my nie mamy na to czasu.
_________________
http://www.longbridge.pl/przy-palacu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem dom w zabudowie szeregowej, który zakupiłem od dewelopera https://bkc-invest.pl/ Jeżeli rozglądacie się za porządnym domem w okolicach Warszawy to polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór projektu domu jest kluczową kwestią żeby dom był dla Was wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Wszystko trzeba dobrze przemyśleć łącznie z wszelkimi instalacjami oraz układem pomieszczeń. Z tego co wiem, to dobre projekty tworzy firma MGProjekt - https://www.mgprojekt.com.pl/. Firma cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów, więc na pewno jest warta uwagi. Świadczą usługi w zakresie projektowania różnego rodzaju domów, więc na pewno znajdziecie coś w kwestii swoich zainteresowań i potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tunde
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie dom jest lepszym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niedawno zastanawialiśmy się podobnie jak wy czy lepiej mieszkanie czy dom. Zdania były podzielone, ponieważ ja mieszkam całe życie w bloku mieszkalnym, a mój mąż w domu na wsi mieszkał. Jak korzystaliśmy z wyszukiwarki ofert nieruchomości https://fliper.nieruchomosci.pl/ to spodobało nam się bardzo jedno mieszkanie i po obejrzeniu od razu zdecydowaliśmy się na zakup. To był strzał w 10! Mocno przefiltrowaliśmy sobie wyniki, zawęziliśmy wyszukiwanie i tylko konkretne oferty dopasowane pod nasze wymagania wyświetlały nam się. Aplikacja Fliper nam bardzo pomogła. Po nowym roku zaczynamy się urządzać tam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to wolę mieszkanie najlepiej takie nowoczesne na nowym osiedlu, może być jedno z tych które teraz Atal buduje na Pradze Południe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praga to teraz najmodniejsza dzielnica w stolicy to taki warszawski Montmartre, taka dzielnica uwielbiana przez artystów. Sama bym kupiła bardzo chętnie w tej chwili mieszkanie w kamienicy Stalowa 27 bo to świetna inwestycja na przyszłość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdaniem, że warto wybierać rozwiązania, które w 100% pasują do naszych oczekiwań. Jest grupa osób, która zdecydowanie wybierze dom, a jest grupa osób, która wygodniej będzie czuć się w mieszkaniu. Niezależnie od tego w każdy możliwy sposób zaaranżujecie swoje mieszkanie. W tym celu polecam stronę https://sklepsindbad.pl/rozmiar/dywany-180x260/ Możecie zacząć właśnie od wyboru odpowiedniego dywanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kelli.mueller
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom jest bardziej praktyczny, jeśli planuje się dużą rodzinę, jakieś zwierzęta, to będzie lepszym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy