FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowoczesny dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sajmonex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 8

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie może kontakty antybakteryjne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Agata28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam znajomego elektryka i najczęściej zdaję się na jego propozycje Smile on też zajmuje się zakupem niezbędnego towaru Smile zawsze jestem zadowolona z jego usług Smile
_________________
Paletyzacja-usprawnij działania w swojej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 50

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was zastanawia się nad ekologicznym system grzewczym w postaci pompy ciepła? Jeśli tak to niedawno zamontowaliśmy w domu pompę ciepła od Varme. Warto wspomnieć, że to polska marka, która charakteryzuje się dużą wydajnością, ekologicznym i oszczędnym rozwiązaniem. Nie wymaga to przede wszystkim drogiego dolnego źródła ciepła, a sama pompa ciepła działa bardzo cicho. Na https://varme.tech/ możecie znaleźć od nich urządzenia o różnym typie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAk już jesteśmy w temacie nowoczesnego budownictwa, to na pewno słyszeliście kiedyś o domach pasywnych. Powiem wam, że mnie ten temat bardzo zainteresował i zaczęłam szukać więcej informacji w tym zakresie. Trafiłam na bloga https://www.mgprojekt.com.pl/blog/dom-pasywny/ a tam znalazłam idealne opracowanie o takiej technice. Teraz już wiem jaki mógłby być szacowany koszt takiego przedsięwzięcia oraz jak wyglądałby ewentualny projekt. Super sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zobaczyć ten projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa-wariant-b Według mnie MG Projekt ma świetną ofertę a koszty budowy podane przy kazdym projekcie tylko zachęcają do skorzystania z oferty! Ja już od jakiegoś czasu myślę o budowie domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym wyposażeniem nowoczesnego i ekologicznego domu jest też fotowotlaika. Serwis https://ekofachowcy.pl/ , daje możliwości dotarcia to dobrej firmy z branży, oprócz projektu i instalacji, często możemy liczyć na pomoc w formalnościach. To przyszłość w pozyskiwaniu energii elektrycznej praktycznie w każdym rodzaju budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luisa97
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OD jakiegoś czasu planuje budowę swojego domu, działka jest, ekipa jest, teraz szukam dobrego projektu, który w stu procentach mnie usatysfakcjonuje. Przeglądając sieć trafiłem na temat domów modułowych i całość moim zdaniem jest fajnym rozwiązaniem. Znalazłem taką stronę: https://www.box-haus.pl/ co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując taki nowoczesny dom na jakie ogrzewanie wybraliście? Ja zdecydowałem się na panele na podczerwień od Eco Partner, które znakomicie się sprawdzają. Mam ciepło w domu bez najmniejszego wysiłku w porównaniu z ogrzewaniem CO, które miałem w rodzinnym domu. I pomimo wielu opiniom o wysokich rachunkach muszę przyznać, że są to jakieś stereotypowe myślenie, gdyż są one mega przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweli1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 96

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie w nowoczesnym domy warto instalować ekonomiczne źródła ciepła, bo patrząc jakie są ceny pelletu drzewnego Koszty ogrzewania są jednymi z największych, więc warto zadbać o ich ograniczanie. Skutecznym sposobem są branżowe portale z ofertami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy