FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu a dach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amigo78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 69

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej ci wybrać gotowy projekt i mieć z głowy wszystkie formalności z załatwianiem i nanoszeniem korekt do projektu? Zerknij sobie na STRONĘ https://projektyzwizja.pl/ projekty mają genialnie.
masz sporo projektów mniejszych domów, które cię interesują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach jest bardzo ważnym elementem każdej nieruchomości, a jeśli mowa o domkach jednorodzinnych to jest także jego wizytówką, ponieważ jest najzwyczajniej widoczny z dołu. Zadbany i czysty dach to także gwarancja, że z czasem nie zostanie uszkodzony. Dlatego co jakiś czas warto zdecydować się na mycie dachu. Ze względu na to, że jest to praca na wysokości, to jeśli sami nie czujemy się na siłąch to zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bym się zastanowił nad wybraniem odpowiedniej blachy na dach. Ja ze swojego doświadczenia wiem, że jest to trudny wybór. Kupowałem w Hutmet w Opole i dostałem dużo ważnych informacji od pracowników stamtąd. Koniec końców kupiłem blachy trapezowe i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziutka09
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2020
Posty: 12

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie dachu warto pamiętać o dobrych oknach!producent okien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 12:45 am    Temat postu: firma projektowo remontowa Odpowiedz z cytatem

dobrze jest też skorzystać z oferty firmy projektowo budowlanej, fachowcy najlepiej wiedzą jak zaoszczędzić. od siebie polecam firmę DD projekt, zajmowali się budową mojego domu i wszystko było wykonane bez najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mike.baumbach
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujemy budowę, trzeba będzie zaopatrzyć się w chemię budowlaną, która jest dostępna w sprzedaży zarówno w wielkopowierzchniowych marketach budowlanych, jak i w małych sklepach.
_________________
chemia budowlana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 5:15 am    Temat postu: budowa Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że funkcjonalne rozwiązani są bardzo ważne, jednak dobrze zaufać porządnym firmom takim jak DD Projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alaayd
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne produkty można znaleźć na stanie PCD m.in https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/ Wiele razy przy remoncie swojego mieszkania i rodziców kupowaliśmy produkty z tego sklepi i nie mieliśmy nigdy zdanych problemów i zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za odwiedzeniem oferty Braas w zakresie pokryć dachowych, ale również materiałów uszczelniających, które po części pozwolą naprawić Wam dach. Mają dobre ceny i przede wszystkim długi okres gwarancji co jest dodatkowym potwierdzeniem jakości materiałów ich produkcji. Tym bardziej korzystając z ich promocji zimowej i jednocześnie licząc na skuteczne materiały hydroizolacyjne Icopal - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dach jest płaski to ten system https://remont.biz.pl/hydroizolacja-2/plynna-membrana-dachowa-system-plynnych-hydroizolacji-weber-dry-pur-system/
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy