FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
projektowanie wnętrz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria kowalik
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:12 am    Temat postu: projektowanie wnętrz Odpowiedz z cytatem

Hej,
Remontuję mieszkanie i w końcu mogę skorzystać z usług architekta. Siostra poleca mi projektowanie wnętrz kołobrzeg. Brzmi zachęcająco. Co sądzicie? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MaRis
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 5:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru także dobrego programu do tworzenia funkcjonalnych i rozbudowanych projektów to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na takie propozycje, jak na przykład ZwCAD teraz już w wydaniu 2021. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę - https://www.zwcad.pl/ z pomocą którego będziecie mogli spokojnie korzystać i tworzyć projekty różnego typu z zachowaniem najwyższej efektywności i oczywiście opcją integracji z innymi programami.
Powrót do góry
Frank22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie każdy ma inną wizję na wnętrze. Jeśli ma być to wnętrze biura to uważam, że w każdym biurze powinna znaleźć się zieleń która trochę ożywi i nada kolorytu szarej biurowej rzeczywistości. Jeśli szukacie inspiracji to wiecej tutaj.

Ostatnio zmieniony przez Frank22 dnia Sro Lut 03, 2021 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
katarzyna33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętaj o ładnych oknach okna bielsko
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frank22 napisał:
Według mnie każdy ma inną wizję na wnętrze. Jeśli ma być to wnętrze biura to uważam, że w każdym biurze powinna znaleźć się zieleń.

Masz rację, ostatnio takie elementy zieleni w biurach, kancelariach, hotelach itp. stają się bardzo popularne. Ja ostatnio widziałam właśnie na stronie internetowej https://4naturesystem.com/pl/realizacje/rid-64-zielona-sciana-z-roslin-stabilizowanych-w-kancelarii-prawnej bardzo fajną realizację. W jednej z Warszawskich kancelarii została postawiona właśnie taka zielona ściana z roślin stabilizowanych. Jak Wam się to podoba?
Powrót do góry
ametyst
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że każdy ma tę "swoją wizję" i tak powinno być, bo to są nasze mieszkania i musimy się przede wszystkim dobrze w nich czuć. Ja też miałam wziąć fachowca ale rozmyśliłam się i urządzam mieszkanie z pomocą https://slf24.pl/blog . Szereg inspiracji i wskazówek znalazłam i naprawdę to aranżowanie jest banalnie proste. Trzeba tylko chcieć.
zupazryby12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, to ja zawsze korzystam z usług firmy DD Projekt i nigdy nie narzekam, są niezawodni.
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto w takim razie zastanowić się nad możliwością pracy na programie ZwCAD 2022 zarówno jeżeli zależy Wam na wysokiej funkcjonalności, stabilności i jednocześnie dodatkowych ułatwieniach z pomocą szeregu dodatkowych nakładek. Zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku i też na nim pracujemy w naszej pracowni. Jednocześnie możecie sobie go wcześniej aby się upewnić przetestować przez 30 dni.
Powrót do góry
koman
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was korzystał może z programu CAD 2D/3D do projektowania? Słyszałem o nim dobre opinie, na stronie https://gstarcad.pl/ znalazłem ofertę dostępu do tego programu w bardzo dobrej cenie, jest też możliwość skorzystania z wersji demo, żeby wcześniej się z nim zapoznać. Myślę, że skorzystam z ich oferty, bo program wydaję się być świetną inwestycją.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: