FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po nowym roku też mam mały remont w planach. Udało mi się do tej pory znaleźć tanie panele winylowe i ciekawą fototapetę do sypialni, ale pozostaje jeszcze kwestia mebli... znacie jakieś sklepy w których można kupić tanie, ale fajne meble? Liczę na wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zabierasz się za remont instalacji elektrycznej to rozważ montaż instalacji fotowoltaicznej i skontaktuj się z tą firmą https://inverter.com.pl/ która pomoże ci dobrać odpowiedni sprzęt oraz uzyskać dofinansowanie do projektu. Wszystko w atrakcyjnej cenie i z fachową pomocą więc efekt końcowy będzie zadowalający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z gruzem robiicie? My jak ostatnio remontowaliśmy mieszkanie, tak gruntownie to trochę nam się nazbierało tego gruzu, więc zamówiliśmy kontener na gruz u tej firmy http://tomgruz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pią Sty 01, 2021 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W remoncie warto oddać się w ręce profesjonalistów, żeby przebiegło wszystko szybko i sprawnie. Ja podczas remontu korzystałem z usług dd projekt i szczerze polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pestka.
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 01, 2021 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również gorąco polecam dd projekt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pią Sty 01, 2021 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie zerknąć sobie również tutaj - link. Meble u nich są naprawdę w rozsądnych cenach a do tego jakość jest w porządku, a to moim zdaniem ważne. Wybór mebli u nich szeroki, więc jest w czym przebierać, każdy znajdzie odpowiednie dla swojego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami można zrobić remont bardzo niskim kosztem, gdyż sporo ludzi wystawia w serwisie ogłoszeniowym mnóstwo mebli, akcesoriów czy innych produktów w niskiej cenie lub za bezpłatnie. Bardzo często można spotkać ogłoszenie o treści meble oddam za darmo i naprawdę można znaleźć bardzo dobrej jakości meble, którym można nadać drugie życie i zrobić sobie mały remont.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inwestowanie jak już to w dobre szkolenie,wierzcie mi sama się podszkoliłam u https://mistrzpodnajmu.pl/ teraz przynajmniej wiem jak inwestować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też robiliśmy remont jakiś czas temu i m.in wymienialiśmy drzwi na nowe Smile tym razem zdecydowaliśmy się na lite sosnowe drewno a zakupy zrobiliśmy u producenta Kris Drzwi. Polecam bo jakość pierwsza klasa, a do tego sprawna realizacja i szybki montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej3326767
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ostatnio robiłem remont domu to także zdecydowałem się że skorzystam z bardzo profesjonalnej firmy zbiorniki na deszczówkę .Z takiej firmy teraz naprawdę warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hakk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 11:59 am    Temat postu: Remont Odpowiedz z cytatem

U mojego teścia niedawno malowaniem zajmowała się ekipa od https://www.tynkikoscian.pl/oferta/malowanie-mieszkan-oraz-domow Pomogli dobrać właściwe farby do danego pomieszczenia, żeby służyły na lata i jednocześnie były praktyczne. Cenowo wyszło to bardzo dobrze. A efekt świetny - równo pomalowane, schludnie - zabezpieczyli odpowiednio podłogi i okna. A po sobie zostawili porządek. Więc jak szukasz sprawdzonej ekipy od malowania to właśnie znalazłeś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przed remontem zlecić zaprojektowanie nowego wnętrza specjalistom. Ja zleciłam zaprojektowanie go ZonaArchi Jestem świeżo po remoncie. Mam nowy dom w postaci wygodnego loftu. Jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
syska91
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 15

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z Was może ma u siebie zamontowane gniazdka itp. serii berker 1930 ?? Strasznie mi się podobają Smile co o nich myślicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 612

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontując mieszkanie po jakimś dłuższym okresie czasu często wymieniamy osprzęt elektryczny. Doskonale w każdej wielkości mieszkaniu sprawdzi się ten marki Ospel https://www.ospel.pl/ . Na stronie producenta jest ciekawy konfigurator, który pokazuje jak duże możliwości wyboru ma klient. Zdecydowanie polecam, można dzięki temu stworzyć wygodne mieszkanie, gdzie wszystko ma swoje miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z zalanym mieszkaniem jest fatalny, ale nie ma co się zniechęcać. Jeśli zdarzy się u was taka sytuacja, to skontaktujcie się z firmą https://optimal-osuszanie.pl/lokalizacja-wyciekow/ przez nich jest możliwe lokalizowanie wycieku warszawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 21 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy