FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
EKOlogia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kianna50
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojemnik na śmieci musimy bowiem niezliczoną ilość razy otwierać, zamykać, wyprowadzać na ulicę i wprowadzać z powrotem na działkę. A gdy już go wybierzemy, stanie się integralną częścią aranżacji ogrodu. Dlatego warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby wybrać dobrze odpowiedni pojemnik na odpady https://ekomed-go.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 285

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekologia to bardzo ważny element naszego życia. Śmiało można powiedzieć, że to nasza przyszłość. Dlatego warto korzystać z różnych ekologicznych rozwiązań. Ciekawą opcją jest np. energia ze źródeł odnawialnych, którą można kupić od firmy respect energy. Zajmują się skupem takiej energii od ekologicznych dostawców i dalszą jej dystrybucją. Mogą z tego korzystać i klienci indywidualni, i firmy. Tutaj https://www.respect.energy/ macie więcej informacji o nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jdabek05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach ekologia to podstawa ja długo szukałem dopłaty do fotowoltaiki Lublin i znalazłem firmę Grento która zajmuję się instalacjami fotowoltaicznymi oraz dotacjami i skorzystałem z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punisher55
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2020
Posty: 44

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bliska mi jest idea zero waste, staram się naprawiać rzeczy, nawet buty, jeśli są w dobrym stanie a wymagają tylko drobnego podklejenia to mogę to zrobić sam, kupiłem klej tadam, do takich napraw super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dbać o naszą planetę, także ja przykładowo wszelkie rozwiązania ekologiczne sobie bardzo cenię. Chociażby ostatnio odkryłam firmę respect energy , która oferuje oferuje sprzedaż prądu pochodzącego z odnawialnych źródeł. Na pewno warto byłoby skorzystać z ich oferty, bo to krok do przodu ku dbałości o naszą planetę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że trzeba dbać o naszą planetę, rozwiązania ekologiczne nie są mi obce, już dawno zmieniłem kilka istotnych kwestii w swoim życiu. Przede wszystkim segreguje śmieci, oszczędzam prąd, kupiłem hybrydowy samochód i od ponad rok korzystam z paneli fotowoltaicznych. Montaż paneli powierzyłem firmie Foto-instal tutaj macie do nich linka https://www.foto-instal.com/ świetni doradcy i sprawni monterzy. Oferują darmową wycenę, pomagają z dokumentacją do zakładu energetycznego i z otrzymaniem dotacji. Panele doskonale się sprawdzają, a ja czuje dumę, że jestem eko i nie truje naszej planety!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nas ekologia jest ważna, także na wielu polach staramy się korzystać z eko produktów - używamy ekologicznych środków czystości i kosmetyków, lnianych i bawełnianych toreb, świec sojowych (a nie parafinowych) czy wielorazowych słomek. Żywość też staramy się kupować ekologiczną i sezonową, taką która nie podróżuje do nas przez pół świata. Oczywiście kupujemy czasem banany czy awokado, ale nie za często. Ostatnie nasze odkrycie to woskowijki - produkty do przechowywania żywności, których używamy zamiast folii i plastiku: https://www.ekoloco.pl/kategoria/woskowijki Owijamy w to żywność w domu czy kanapki dla dzieciaków, wspaniale zdaje to egzamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dbacie o środowisko to polecam też oferty sklepów takich jak https://krukam.pl/pol_m_Bambusowe-181.html powiem Wam tylko, że warto jest prowadzić styl życia zero waste. Im większe grono ludzi będzie tak żyło tym lepiej dla otoczenia i środowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 612

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz większe znaczenie dla ekologii i odnawialnych źródeł energii ma fotowoltaika. Kompleksowo instalacją zajmie się firma EcoCalma https://ecocalma.pl/ to profesjonaliści w każdym calu, firma pomaga w formalnościach z zakładem energetycznym oraz dofinansowaniem z programu rządowego. Dzięki dobremu doborowi wszystkich elementów instalacji, może ona zwrócić się w ciągu zaledwie 5 lat, to sprawdzone firmy ich listę możemy sprawdzić na stronie firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keebler.rowland
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 11
Skąd: Raciborz

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologiczne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esther.blanda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Energia słoneczna może być wykorzystywana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich jak kalkulatory czy zegarki, lamp i sygnalizacji drogowych oraz parkometrów, a także do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody w budynkach mieszkalnych.
_________________
porównywarka firm fotowoltaicznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, ze coraz więcej osób interesuje się ekologią i stawia na takie rozwiązania. Podoba mi się też to że jest dużo samochodów elektrycznych i można je ładowac w takich miejscach https://wallbox.pl/1-zlacze-wallbox-ac
. To bardzo dobre dla naszego srodowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowylas
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 15

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej jeśli interesują was instalacje gazowe polecam instalacje gazowe dąbrowa górnicza
_________________
gazprofit.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj http://esbud.pl/gospodarka-odpadami-i-jej-wplyw-na-efekt-cieplarniany/ już zaglądaliście? Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat gospodarki odpadami i jej wpływu na efekt cieplarniany. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć. Poza tym znajdziecie tam również mnóstwo innych ciekawych informacji, które mogą okazać się przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingapna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2021
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również fotowoltaika.
ja byłem zadowolona z Proecology Smile choć musisz sprawdzić czy u Ciebie wykonują montaż. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy