FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stylowa sypialnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niczka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sro Mar 24, 2021 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w stylowej sypialni nie może zabraknąć zasłon, niedawno w oko wpadła mi zasłona z welwetu i zdecydowałam się na zakup. Sypialnia od razu stała się o wiele przytulniejsza i teraz już nie potrafiłabym z zasłon zrezygnować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
basiag453
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 75

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sypialni super sprawdzi się regał na różne dodatki, książki czy płyty CD. Znajdziecie taki regał na https://sklepabcmeble.pl/508-regaly-na-plyty-cd, ja sama niedawno tam kupiłam dla siebie regał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sypialnia to oczywiście liczy się samo łóżko. Musi być odpowiednie. Duże i wygodne. Z zagłówkiem. Bo to sprawia całkiem fajne możliwosci wieczornego wypoczynku. I można poczytać przed snem. Mamy takiego olbrzyma: https://www.edinos.pl/tapicerowane-lozko-do-sypialni-sandis-szare Smile długość: 217 i szerokość: 174cm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryskaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zawsze kupuję takie rzeczy w sprawdzonych miejscach, polecić Wam mogę Arrow Hurtownia elektryczna e-domus, w której z całą pewnością znajdziecie to czego szukacie Smile Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem naprawdę nie potrzeba dużo. Ja zmieniłam narzuty na łóżka, na ścianie powiesiłam zdjęcia i dodałam kilka poduszek dekoracyjnych od https://www.missdeco.pl/kategoria/tekstylia i teraz sypialnia wygląda zupełnie inaczej. Polecam poeksperymentować z takimi dodatkami, zobaczysz wtedy jak dużo one zmieniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że to dodatki i detale decydują o tym, jaki jest efekt końcowy w każdym pomieszczeniu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazy do sypialni 3D są przepiękne w sklepie https://uwalls.pl/obrazy-do-sypialni/ myślę, że na pewno coś dla siebie u nich znajdziecie. Posiadam od nich kilka obrazów i każdy z nich jest bardzo ładnie wykonany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlockman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladny obraz nad łóżkiem dobrze wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł. Mi niedawno zamarzyła się sypialnia w stylu glamour. Wraz z żoną kupiliśmy już nowe łóżko, tapetę i farbę. Zamówiliśmy także piękną białą szafę na wymiar od firmy www.miromeb.pl . Teraz zastanawiamy się nad wyborem żyrandola. Moglibyście nam coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu z nas traktuje swoją sypialnię jak azyl, miejsce, gdzie możemy się zrelaksować po ciężkim dniu i nieco odgrodzić od codzienności. Dlatego warto się postarać, by to pomieszczenie było jak najbardziej przytulne i urządzone dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Dlatego też uważam że warto zlecić projektowanie sypialni specjalistom https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-sypialni-online .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeadTed
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie sypialnia bez wątpienia wymaga gustownych elementów dekoracyjnych, inaczej będzie sprawiać wrażenie niedokończonej. Puste ściany w każdym pomieszczeniu stanowią ogromne pole do popisu w aranżacji mogą pomóc foto obrazy na płótnie. Bez względu na to, czy pomieszczenie jest ciasne, czy przestronne obrazy w sypialni wpłyną pozytywnie na odbiór przestrzeni. Z swojej strony mogę polecić firmę www.ObrazyFoto.pl
_________________
Swiat Kolorowanek

Obrazy na płótnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz już wybrane oświetlenie do sypialni? Jeśli nie to polecam oświetlenie marki orno. Myślę, że bez problemu coś wybierzesz z oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja sypialnia na pewno nie nalezy do stylowych, choć z chęcią polecę Wam tapety, jakie widziałam w sklepie Nilami https://nilami.pl/pl/collections Na pewno dobierzecie coś do stylowych wnętrz. Mają tu sporą ofertę i dobre ceny. Córka się u nich zaopatruje stąd wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pkuhn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 26, 2021 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba jak w sypialni jest duży puchaty dywan i ramki ze zdjęciami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się obrazy w sypialni, które ocieplają jej klimat i pasują do całości urządzonego wnętrza. Na pewno warto wziąć pod uwagę wysokiej jakości passe partout na wymiar, które można zakupić w bardzo dobrych cenach. Prezentują się naprawdę świetnie w każdej kolorystyce, a wybór jest naprawdę imponujący. Co do rozmiarów to także jest spory wybór, a w razie potrzeby można zamówić indywidualny projekt w korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 18 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy