FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabysiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki wózek wybraliście? Ja jestem skłonna, aby wybrać ten od https://insevio.com/, bo bardzo mi się spodobał pod względem funkcji i wiele fajnych rozwiązań. Myślę, że wygodnie będzie mi się nim jeździło i nie tylko. Chcę przede wszystkim, aby wózek był funkcjonalny i miał dobrą amortyzację, bo niestety drogi wokół mojego domu nie są najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wózków polecam Cavoe Axo. Jest super i nadaje się na każdy teren. Zaskakujący przy tym jest jego super wygląd, niska waga i kompaktowe rozmiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka to nie tylko wózek czy meble do pokoju Smile warto zadbać też o wyposażenie i kupić maluchowi dobrą jakościowo pościel. Duzy jej wybór znajdziecie w sklepie VegeHome https://vegehome.pl/39-posciel. Solidna jakość, modne wzory i fasony a do tego rozsądne ceny Smile znajdziecie tu nie tylko pościel dla dzieci ale też koce, ręczniki czy obrusy. Sklep bardzo sprawnie realizuje zamówienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2021 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyprawce dla dzieci powinny znaleźć się zdrowe produkty. Jeśli wasze dzieci dorosły do jedzenia kaszek, to postawcie na tą tu https://www.bee.pl/helpa-kaszka-jaglana-czary-mamy-200-g-bio_p148511.html Jest to kaszka naturalna, ekologiczna. Bogata w witaminy z grupy B, witaminę E, a też w potas, żelazo,wapń itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wyprawka, to sporo produktów mamy na http://onoplus.pl rewelacyjne jakości produkty i w dobrej cenie.
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryskaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy, to jednak wolę te online. A Wy? ostatnio szukam dla dzieciaków zabawek, jak również pomoce dydaktyczne różnego rodzaju, czy może mi ktoś coś polecić? miejsca gdzie kupie i na co zwrócić uwagę? Smile Z góry dziękuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam też słoiki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka, które można zakupić na przykład w Lidlu czy Rossmannie. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Są to jednoskładnikowe przeciery warzywne i owocowe bez dodatku cukru. Mają też certyfikat BIO i są całkowicie ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 5:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobała mi się oferta https://www.stiga.pl/sklep/pozostale/kosiarki-i-traktory-zabawki i te zabawkowe traktorki! Nie mam pojęcia jak to u Was wygląda, ale u mnie odkąd synek dostał tą zabawkę to najchętniej ciągle jeździł by traktorkiem po podwórku. Tyle radości mu zapewniliśmy, wow! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wojtek621
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 3:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy bardzo mi poleca przedszkole http://sloniki.pl/ . Chyba zdecyduje się na wysłanie mojego dziecka do tego przedszkola aby nasze dzieci razem chodziły do jednego miejsca. Warto aby dziecko miało kogoś kogo zna w nowym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klimenia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konicznie do wyprawki przydadzą się bodziaki to najczęściej używana bielizna, ja polecam ze sklepu Olibambi zawsze jestem zadowolona z zakupów, mają też inne ubranka dobrej jakości np. dresy czy rampersy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Nie Maj 02, 2021 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś kosmetyki dzieci? To też możesz dać na prezent na świeżo upieczonej mamy. Raczej łatwo jest je znaleźć w sieci https://www.lab4baby.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kałabała
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 18

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wspomniał o słoiczkach Hipp. Jak mi przed porodem ktoś wspominał o takim rozwiązaniu to myślałam popukaj się w głowę. Ten czas na rozszerzanie diety nadszedł bardzo szybko a ja faktycznie sporo poczytałam zanim zdecydowałam się co podam na pierwszą łyżeczkę. Wiedziałam, że najlepiej gotować samemu warzywa i owoce ze sprawdzonych ogrodów no ale nie zawsze mamy do takich dostęp a słoiczki hipp są bio - dla mnie to jeden z głównych argumentów na tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajka napisał:
Polecam Wam też słoiki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka, które można zakupić na przykład w Lidlu czy Rossmannie. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Są to jednoskładnikowe przeciery warzywne i owocowe bez dodatku cukru. Mają też certyfikat BIO i są całkowicie ekologiczne.

też dania hipp nam się sprawdzają, fajne mają też te musy w tubkach, są bardzo poręczne, można je zabrać ze sobą na spacer i mieć szybką przekąske dla malucha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też karmię swoją córeczkę tymi słoiczkami z HiPPa, bo składowo są naprawdę super. Zamawiam je ze strony https://hipp.dodomku.pl - jeśli nie znacie, warto zajrzeć, bo ceny są ok, a zawsze spory wybór dań Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też powiedziałam sobie, że zacznę odwiedzać nie jeden internetowy sklep z wózkami dla dzieci , bo jednak okazuje się, że już 7 miesiąc, to czas najwyższy. Mam nadzieję, że wszystko się na tyle uda, że będę w stanie po prostu dobrać dziecku to, co najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 10 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy