FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie na zakupy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1070

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie chyba nigdzie, jako że praktycznie wszystko pozamykane przez pandemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darek33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie epidemii wolę robić zakupy przez internet . Teraz zamówiłam dla mojego dziecka podręcznik przygotowujący do matury " Biologia na czasie 2. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-do-matury-c-313_11053.html . Książka na rozszerzonym poziomie, to niezastąpiona pomoc dla uczniów drugich klas liceów, a także techników.
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zakupy przedświąteczne na pewno będę robiła w Carrefourze, zresztą, zazwyczaj kupuję właśnie tam. W końcu to oni mają ceny niskie jak dawniej;) Powiem Wam, że niby to hasło reklamowe, ale sprawdziłam ten ceny i faktycznie - jest taniej.

Ostatnio zmieniony przez orge dnia Sro Mar 31, 2021 4:00 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kałabała
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 18

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orge napisał:
No ja zakupy przedświąteczne na pewno będę robiła w Carreofurze, zresztą, zazwyczaj kupuję właśnie tam. W końcu to oni mają ceny niskie jak dawniej;) Powiem Wam, że niby to hasło reklamowe, ale sprawdziłam ten ceny i faktycznie - jest taniej.

Dawno tam nie byłam ale po tym co tu piszesz musze się przyjrzeć ich promocjom bo w innych sklepach czasami mam wrażenie, że promocja to tylko tak się nazywa a z promocją ma niewiele wspólnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 90

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zobacz na stronie, wszystko jak na dłoni: https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, dzisiaj byłam właśnie na większych zakupach w Carrefourze, wiadomo, że w piątek miałabym dodatkową zniżkę, ale mogłabym czasowo się nie wyrobić. I tak, kupiłam naprawdę sporo, a przy kasie byłam zadowolona z wysokości rachunku. Bardzo lubię ten sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 90

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się teraz czaję na trampolinę dla dzieci, 100 zł taniej, więc niezła okazja. Od poniedziałku będzie w promocji "Ceny niskie jak dawniej". Chciałam już wczesniej kupić, ale w zeszłym roku ceny tak poszybowały w górę, że jednak zrezygnowałam z tego pomysłu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryskaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy, to jednak wolę te online. A Wy? ostatnio szukam dla dzieciaków zabawek, jak również pomoce dydaktyczne różnego rodzaju, czy może mi ktoś coś polecić? miejsca gdzie kupie i na co zwrócić uwagę? Smile Z góry dziękuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo osób robi w zakupy w sieci. Sama często korzystam z tej opcji. Ostatnio zamówiłam czółenka damskie od polskiego producenta firmy Tanex. Mają bardzo duży wybór butów z wysokiej jakości skóry na każdą okazję. Buty od nich są bardzo wygodne i elegancko wykonane. Na stronie tanex.com znajdziecie pełną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy