FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak dbacie o swoje zdrowie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta, ćwiczenia - to najlepsze rozwiązania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci można kupić mnóstwo zdrowych produktów. Mnie bardzo przypadły do gustu produkty ze sklepu internetowego od: Swojska Piwniczka gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych produktów spożywczych w bardzo dobrych cenach. Jeśli nie znaliście ich oferty, to polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest najważniejsze, szczególnie to doceniamy na starość co nie. Ja to widzę po moich dziadkach, co chwile coś nowego wychodzi i trzeba chodzić po lekarzach. Teraz znalazłam bardzo fajne miejsce https://www.brandvital.eu/aparaty-sluchowe/ firma przydaje się do opieki nad osobami starszymi. Można znaleźć tu między innymi aparaty słuchowe, ale i wiele innych pomocy medycznych, specjalistycznych urządzeń wspierających przy problemach zdrowotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teten
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

regularne ćwiczenia i dieta to klucz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne będzie odpowiednie odżywianie się i prowadzenie zdrowego stylu życia. W ten sposób o wiele lepiej i skuteczniej zadbacie o Wasz organizm.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 181

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piliście kiedyś nutridrinki?? Kupuję w DOZ od jakiegoś czasu dla dziadka Fresubin. Taki nutridrink pomaga łatwo uzupełnić braki białka, błonnika i witamin w diecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbarusiaa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 31

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim staram się wysypiać. Dużo ruchu na świeżym powietrzu i ćwiczenia siłowe z malutkim ciężarem. Jazda na rowerze. Co do diety to raczej nie mam, ale nie jem fast food'ów i innego śmieciowego jadła.
Tak poza tematem. To polecam firmę Hermer z Wałcza. Tworzą efektywne i bezkonkurencyjne strony www dla firm lecz nie tylko. Oto ich oferta https://e-hermer.pl/tworzenie-stron-www-szczecinek/ Mają dużo pozytywnych opinii więc można zaufać, poza tm firma Hermer jest warta polecenia. Szczerze polecam!! Ceny mają konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boardserwis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uprawiam sporty zimowe, bardzo je lubie:)
Na ten sezon mam nową quiksilver prologue bz 2/2 i już nie umiem się doczekać kiedy w nią wskocze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ovon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapoznać się z tym artykułem https://wylecz.to/ziola/krwisciag-lekarski-wlasciwosci-zastosowanie-i-przeciwwskazania/, który dotyczy krwiściągu lekarskiego i jego licznych właściwości oraz zastosowań. Co ciekawe, ta roślina może wspomagać leczenie schorzeń skórnych, w tym trądziku, egzemy czy owrzodzenia błon śluzowych. Sprawdza się także przy problemach z przewodem pokarmowym i guzkach krwawniczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli zastanawiacie sie z jakiej formy depilacji skorzystać, to zdecydowanie polecam Wam usługi https://bjuskin.pl/depilacja-laserowa-vectus-lodz/ . Moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w swojej branży, dlatego jeżeli chcecie sie pozbyć owłosienia w niechcianym miejscu to jest oferta własnie dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony tutaj akurat zdecydowanie polecam zastanowić się nad taką opcją jak Catering Warszawa od Mój Catering poniewaz od jakiegos czasu nie mam kiedy gotowac, przygotowywac sobie posilkow do pracy takich wartosciowych jakbym chciał. Jednak z ich pomocą kilogramy spadają skutecznie, a ja po prostu czuję się na niej świetnie i też tłuszczyk z boczków ucieka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym tak zadbać o zdrowie swojej babci, która potrzebuje opieki, najlepiej całodobowej. Myślałam o wykupieniu jej miejsca w https://podtopolami.eu/ , co o tym myślicie, jest to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Sob Cze 26, 2021 12:13 pm    Temat postu: oczyszczacz powietrza Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kupiłam bardzo dobry oczyszczacz powietrza Stadler form roger little. Powietrze jest o wiele lepsze i co ważne alergia już mi tak nie doskwiera jak wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to nie zwlekać w sytuacji, gdy dzieje się cos złego.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabysiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 71

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie i znacznie lepiej czuć się na co dzień to zachęcam, aby wprowadzić do swojej diety produkty CBD, żywność lub olejki. U mnie wiele dolegliwości znacząco się złagodziły właśnie po stosowaniu olejków i żywności. Na https://www.alba-hemp.com/oferta/zywnosc-cbd/ znajdziecie produkty Alba Hemp, zdecydowanie zachęcam do kupienia herbaty konopnej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 9 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy